Рішення
від 30.10.2015 по справі 702/745/15-ц
МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 2/702/208/15

Справа № 702/651/15

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частина)

30 жовтня 2015 року м. Монастирище

Монастирищенський районний суд Черкаської області в складі:

головуючого судді Мазай Н.В.

із секретарем с/з ОСОБА_1

з участю прокурора: Семерунь О.І.

представника відповідача: ОСОБА_2

особа, в інтересах якої подано позов, третя особа ОСОБА_3, представники третьої особи служби у справах дітей Монастирищенської районної державної адміністрації: не з»явилися

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Монастирище цивільну справу за позовом Прокурора Монастирищенського району в інтересах неповнолітнього: ОСОБА_4 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Долинка-Агро», треті особи: ОСОБА_3, служба у справах дітей Монастирищенської районної державної адміністрації про встановлення нікчемності правочину та застосування наслідків недійсності нікчемного правочину ,

в и р і ш и в :

Позов задоволити повністю.

Встановити нікчемність договору оренди земельної ділянки від 14 березня 2006 року, зареєстрованого у Монастирищенському районному відділі ЧРФ ДП "Центр ДЗК при Держкомземі України", про що у державному реєстрі земель вчинено запис від 03.04.2006 року № 040679100205, який укладений між Товариством з обмеженою відповідальністю "Долинка-Агро" та ОСОБА_4.

Скасувати державну реєстрацію договору оренди земельної ділянки від 14 березня 2006 року, зареєстрованого у Монастирищенському районному відділі ЧРФ ДП "Центр ДЗК при Держкомземі України", про що у державному реєстрі земель вчинено запис від 03.04.2006 року № 040679100205, який укладений між Товариством з обмеженою відповідальністю "Долинка-Агро" та ОСОБА_4.

Зобов"язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Долинка-Агро" повернути ОСОБА_4 земельну ділянку площею 2,7881 га, кадастровий номер 7123481400:02:000:0194, яка розташована в адміністративних межах Долинківської сільської ради Монастирищенського району Черкаської області.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Долинка-Агро» ( код ЄДРПОУ 33609729) на користь держави судовий збір в сумі 243 ( двісті сорок три) гривні 60 коп.

Рішення протягом 10 днів з дня його проголошення (вручення) може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Черкаської області через районний суд.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя Н.В. Мазай

СудМонастирищенський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення30.10.2015
Оприлюднено04.11.2015
Номер документу52966055
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —702/745/15-ц

Ухвала від 17.12.2015

Цивільне

Апеляційний суд Черкаської області

Храпко В. Д.

Ухвала від 02.12.2015

Цивільне

Апеляційний суд Черкаської області

Храпко В. Д.

Рішення від 30.10.2015

Цивільне

Монастирищенський районний суд Черкаської області

Мазай Н. В.

Рішення від 30.10.2015

Цивільне

Монастирищенський районний суд Черкаської області

Мазай Н. В.

Ухвала від 15.10.2015

Цивільне

Монастирищенський районний суд Черкаської області

Мазай Н. В.

Ухвала від 19.06.2015

Цивільне

Монастирищенський районний суд Черкаської області

Мазай Н. В.

Ухвала від 15.06.2015

Цивільне

Монастирищенський районний суд Черкаської області

Мазай Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні