Справа № 1-59/2011
П О С Т А Н О В А
про залишення скарги без розгляду
"08" лютого 2011 р. 08 лютого 2011 року суддя Бахмацького районного суду Чернігівської області Костенко О.Ф, ознайомившись із матеріалами, що надійшли із Бахмацького РВ УМВС, за заявою ОСОБА_1 про притягнення до кримінальної відповідальності ОСОБА_2 за ст. 125 КК України, -
ВСТАНОВИЛА:
02 лютого 2011 року до Бахмацького районного суду із Бахмацького РВ УМВС надішли матеріали за заявою ОСОБА_1 про притягнення до кримінальної відповідальності ОСОБА_2 за ст. 125 КК України. У матеріалах міститься акт судово-медичного обстеження № 25 від 31.01.2011 р., який підтверджує про наявність у ОСОБА_1 легких тілесних ушкоджень.
П.7 Постанови Пленуму Верховного Суду України №6 від 30.05.2008 року "Про практику застосування кримінально-процесуального законодавства при попередньому розгляді кримінальних справ у судах 1 інстанції вказує на те, що за "Змістом ст. 251 КПК України досудовий розгляд скарги потерпілого з проханням порушити кримінальну справу за один із злочинів, зазначених у ч. 1 ст. 27 КПК України, суддя здійснює одноособово та за результатами розгляду скарги приймає одне із рішень, визначених у ст. 251 ч.2 КПК України. З огляду на вимоги ч.2 ст. 97 КПК України рішення по скарзі потерпілого суддя зобов'язаний прийняти не пізніше триденного строку з дня надходження скарги.
Направлення особі, яка подала скаргу та особі, про притягнення якої до кримінальної відповідальності порушується питання, повідомлення про день досудового розгляду скарги законом не передбачено.
Скарга залишається без розгляду і повертається особі, яка її подала, якщо зміст скарги не відповідає вимогам ст.ст. 223, 224 КПК України ( чітко не викладені підстави для порушення справи, час, місце, мотиви, наслідки вчинення злочину, його юридична кваліфікація та відповідні докази, не наведені дані про особу, яка підозрюється у вчиненні злочину, та відсутнє прохання про притягнення особи до кримінальної відповідальності).
Скарга має складатися з описової і резолютивної частини.
В описовій частині зазначаються обставини справи, як їх вважає встановленими потерпілий, місце, час, способи, мотиви і наслідки злочину, вчиненого обвинуваченим, а також докази, якими на думку потерпілого, підтверджується обвинувачення.
У резолютивній частині наводяться відомості про особу обвинуваченого, коротко викладаються суть обвинувачення із зазначенням статті (частини, пункту статті) КК, яка передбачає відповідальність за даний злочин, та прохання про порушення кримінальної справи і притягнення особи до кримінальної відповідальності за вчинення цього злочину. Скарга підписується потерпілим.
До скарги додаються список осіб, які підлягають виклику в судове засідання із зазначенням їх адреси, вказівка на наявність речових доказів, позовна заява (якщо заявляється
цивільний позов). Додається також копія скарги. Заява ОСОБА_1 не відповідає вимогам ст.ст. 223, 224 КПК України, а тому, заява повинна бути залишена без розгляду.
Керуючись ст.ст. 223,224, 251 КПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИЛА:
Скаргу ОСОБА_1 залишити без розгляду, так як вона не відповідає вимогам, зазначеним у ст. ст. 223, 224, ч.І ст. 251 КПК України.
Роз'яснити ОСОБА_1, що після усунення недоліків скарги вона може знову звернутися до суду із скаргою в межах строку давності притягнення до кримінальної відповідальності, передбачених ст. 49 КК України.
Копію постанови направити ОСОБА_1 до відома.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Бахмацький районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 08.02.2011 |
Оприлюднено | 04.11.2015 |
Номер документу | 53031489 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Бахмацький районний суд Чернігівської області
Костенко О. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні