ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, тел. 278-43-43
У Х В А Л А
16 червня 2010 року м. Київ
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Дегтярьова О.В., ознайомившись зі справою
за позовом Державної податкової інспекції у Дарницькому районі м. Києва
до Комерційної науково-виробничої фірми «Ока»
про стягнення податкового боргу у розмірі 20142,62 грн.,-
В С Т А Н О В И В:
Згідно Протоколу розподілу справи між суддями від 15 червня 2010 року справа № 2-а-2943/10/2670 за позовом ДПІ у Дарницькому районі м. Києва до Комерційної науково-виробничої фірми «Ока»про стягнення податкового боргу у розмірі 20142,62 грн. була автоматично розподілена на суддю Дегтярьову О.В.
З урахуванням вищевикладеного, справа підлягає прийняттю до провадження.
В порядку підготовки справи до судового розгляду суд прийняв рішення про витребування від сторін необхідних документів та інших матеріалів.
Враховуючи, що судом в порядку підготовки справи до судового розгляду проведені всі необхідні процесуальні дії, передбачені ст. 110 Кодексу адміністративного судочинства України, для забезпечення всебічного, об'єктивного розгляду і вирішення справи протягом розумного строку, суд дійшов висновку про можливість закінчення підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду.
Керуючись ст. 110, ст. 121, ст. 160, ст. 165, Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
У Х В А Л И В:
1. Прийняти до провадження адміністративну справу № 2-а-2943/10/2670 за позовом ДПІ у Дарницькому районі м. Києва до Комерційної науково-виробничої фірми «Ока»про стягнення податкового боргу у розмірі 20142,62 грн. Справа буде розглядатись суддею Дегтярьовою О.В.
2. Зобов'язати відповідача подати суду до визначеної дати судового засідання письмові заперечення проти позову та всі докази на їх підтвердження, які наявні у відповідача (оригінали для огляду та належним чином засвідчені копії для приєднання до матеріалів справи).
3. Витребувати від позивача:
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;
- усі оригінали доданих до позовної заяви документів або письмові пояснення із зазначенням поважних причин їх відсутності;
- оригінал витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо відповідача, чинний на час розгляду справи.
4. Витребувати від відповідача:
- оригінали і належним чином засвідчені копії документів, на підставі яких діє відповідач (установчий акт, статут або засновницький договір, положення, свідоцтво про державну реєстрацію тощо);
- оригінал витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо відповідача, чинний на час розгляду справи;
- довідки про найменування і номери рахунків відповідача, відкритих у банківських установах або органах Державного казначейства України.
5. Закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду на 23 липня 2010 року о 13 год. 00 хв. Судове засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Мала Житомирська, 3а, кабінет № 3.
6. В судове засідання викликати повноважних представників сторін. Явку уповноважених представників сторін визнати обов'язковою.
7. Копії ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов'язки. Відповідачу надіслати також копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Дегтярьова
Інформація про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.
Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 16.06.2010 |
Оприлюднено | 10.11.2015 |
Номер документу | 53200564 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Дегтярьова О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні