Ухвала
від 09.11.2015 по справі 917/2050/15
ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до провадження

"09" листопада 2015 р. Справа №917/2050/15

Колегія суддів у складі:

головуючий суддя Гетьман Р.А., суддя Бородіна Л.І., суддя Лакіза В.В.,

розглянувши матеріали апеляційної скарги Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Україна" (вх.№5217П/2 від 06.11.2015р.) , на рішення господарського суду Полтавської області від 20.10.2015р. у справі №917/2050/15,

за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, м. Полтава,

третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "СВОД ГРУПП", м. Полтава,

до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Україна", с. Зайці, Котелевський р-н, Полтавська обл.,

за участю державного виконавця Відділу державної виконавчої служби Решетилівського районного управління юстиції Полтавської області ОСОБА_3,

про стягнення сої у заліковій вартості 73,87 тон, -

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням господарського суду Полтавської області від 20.10.2015р. (суддя Іваницький О.Т.) позов задоволено повністю.

Стягнуто з Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Україна" на користь Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 сою товарну у заліковій вартості 73,87 тон.

Стягнуто з Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Україна" на користь Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 витрати на сплату судового збору в розмірі 1218,00 грн.

Відповідач з рішенням господарського суду першої інстанції не погодився та звернувся до Харківського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій, посилаючись на порушення судом при прийнятті оскаржуваного рішення норм чинного законодавства та неповне з'ясування обставин справи, просить рішення господарського суду Полтавської області від 20.10.2015р. у справі №917/2050/15 скасувати повністю та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позовної заяви відмовити; стягнути з позивача суму сплаченого відповідачем судового збору за подання апеляційної скарги у розмірі 6755,11 грн.

В обґрунтування апеляційної скарги апелянт посилається на те, що оскаржуване рішення місцевого господарського суду прийняте при неправильному застосуванні норм матеріального права та при неповному з’ясуванні обставин справи.

Перевіривши матеріали апеляційної скарги, їх відповідність вимогам Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів Харківського апеляційного господарського суду встановила, що подані матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 93, 98 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

1. Прийняти апеляційну скаргу до провадження.

2. Розгляд скарги призначити на "08" грудня 2015 р. об 11:00 год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, пр. Правди, 13, 1-й поверх, каб. № 105.

3. Відповідачу надати суду докази направлення копії апеляційної скарги державному виконавцю Відділу державної виконавчої служби Решетилівського районного управління юстиції Полтавської області ОСОБА_4

4. Учасникам судового процесу у справі не пізніше ніж за три дні до дати судового засідання надати суду письмові відзиви на апеляційну скаргу та документи в обґрунтування своєї позиції по справі.

5. Сторонам у справі надати до матеріалів справи довідку та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на день звернення з апеляційною скаргою.

6. Викликати в судове засідання представників учасників судового процесу у справі у справі з належним чином оформленими повноваженнями. Про неможливість прибуття письмово повідомити суд.

7. Попередити учасників процесу, що у разі неявки їх представників з належним чином оформленими повноваженнями, ненаданням витребуваних судом документів, справа може бути розглянута за наявними в ній матеріалами та за відсутності представників сторін.

Головуючий суддя Р.А. Гетьман

Суддя Л.І. Бородіна

Суддя В.В. Лакіза

СудХарківський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення09.11.2015
Оприлюднено12.11.2015
Номер документу53274729
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —917/2050/15

Постанова від 22.12.2015

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Гетьман Р.А.

Ухвала від 08.12.2015

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Гетьман Р.А.

Ухвала від 02.11.2015

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Іваницький О.Т.

Ухвала від 09.11.2015

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Гетьман Р.А.

Рішення від 20.10.2015

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Іваницький О.Т.

Ухвала від 06.10.2015

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Іваницький О.Т.

Ухвала від 28.09.2015

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Іваницький О.Т.

Ухвала від 25.09.2015

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Іваницький О.Т.

Ухвала від 25.09.2015

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Іваницький О.Т.

Ухвала від 21.09.2015

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Іваницький О.Т.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні