Постанова
від 23.07.2010 по справі 3-2613/10
КОМСОМОЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХЕРСОНА

Комсомольський районний суд м.Херсона

м. Херсон, вул. Маяковського, 6/29, 73000, (0552) 26-47-82

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

23 липня 2010 року м. Херсон

Суддя Комсомольського районного суду м. Херсона Спічак О.Б. розглянувши матеріали, які надійшли від Міжрайонного відділення ДАІ про притягнення до адміністративної відповідальності у відношенні ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2»ївка Снігурівського р-ну Миколаївської області, громадянина України, не працюючого, який проживає ІНФОРМАЦІЯ_3,

передбаченої ст. 124 КУпАП, суд-

встановив:

13 травня 2010 року о 23-35 годин ОСОБА_1 в м.Херсоні по Бериславському шосе керуючи транспортним засобом скутером марки «Хонда», не вибрав безпечну швидкість руху та не впоравшись з керуванням здійснив наїзд на бордюр ний камінь, в наслідок чого транспортний засіб отримав механічні пошкодження, чим порушив вимоги ст.. 12.1 ПДР. Таким чином, ОСОБА_1 своїми діями вчинив правопорушення передбачене ст.124 КУпАП.

В судове засідання правопорушник зВ»явився, свою вину визнав у повному обсязі.

Згідно ст. 247 КУпПА при закінчені на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строку, передбаченого ст. 38 цього Кодексу, правопорушення в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю. Відповідно до ч.3 ст. 38 КУпАП у разі відмови в порушенні кримінальної справ або закриття кримінальної справи, але при наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи. Постанову про відмову в порушенні кримінальної справи по факту ДТП винесено 05.06.2010р. .Таким чином суд вважає, що справа підлягає закриттю.

На підставі викладеного та керуючись ст. 38, 247 КУпАП, суд-

постановив:

Адміністративну справу у відношенні ОСОБА_1 закрити в звВ»язку із закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності.

На постанову суду протягом десяти днів з дня її винесення може бути подана апеляційна скарга, чи внесено прокурором протест до апеляційного суду Херсонської області через Комсомольський районний суд м. Херсона

Суддя: О.Б.Спічак

СудКомсомольський районний суд м.Херсона
Дата ухвалення рішення23.07.2010
Оприлюднено13.11.2015
Номер документу53313456
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-2613/10

Постанова від 14.09.2010

Адмінправопорушення

Кіровський районний суд м.Дніпропетровська

Гончаров О. В.

Постанова від 23.07.2010

Адмінправопорушення

Біляївський районний суд Одеської області

Пендюра Л. О.

Постанова від 20.07.2010

Адмінправопорушення

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Шипов І. М.

Постанова від 21.09.2010

Адмінправопорушення

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Максютенко О. А.

Постанова від 23.07.2010

Адмінправопорушення

Комсомольський районний суд м.Херсона

Спічак О. Б.

Постанова від 12.11.2010

Адмінправопорушення

Київський районний суд м. Полтави

Одринська Т. В.

Постанова від 15.11.2010

Адмінправопорушення

Бершадський районний суд Вінницької області

Жарун А. П.

Постанова від 08.11.2010

Адмінправопорушення

Білозерський районний суд Херсонської області

Кусік І. В.

Постанова від 01.12.2010

Адмінправопорушення

Дергачівський районний суд Харківської області

Манич В. П.

Постанова від 13.10.2010

Адмінправопорушення

Орджонікідзевський районний суд м.Харкова

Ізмайлов Ільдар Камільєвич

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні