Ухвала
від 15.07.2014 по справі 804/8400/14
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

15 липня 2014 р. Справа №804/8400/14

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Ніколайчук С.В., перевіривши матеріали адміністративного позову Приватного підприємства "АРІС" до Дніпродзержинської Об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області про визнання дій незаконними та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

13.06.14р. Приватне підприємство "АРІС" звернулось з адміністративним позовом до Дніпродзержинської Об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області в якому просить суд:

- визнати протиправними дії Дніпродзержинської об'єднаної ДПІ Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області, щодо коригування показників податкових зобов'язань та податкового кредиту з ПДВ у АІС співставлення сум податкового кредиту та податкових зобов'язань у розрізі контрагентів за період березень, травень, червень, липень, серпень, 2013р., на підставі акту перевірки від 20.12.13р. № 2100/165/04-03-22-01-22/21878439;

- зобов'язати відповідача - Дніпродзержинську об'єднану ДПІ Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області, відновити показники у АІС співставлення сум податкового кредиту та податкових зобов'язань у розрізі контрагентів за період березень, квітень, травень, червень, липень, серпень 2013р.;

- витребувати від відповідача: інформацію про прийняті податкові повідомлення рішення за актом перевірки від 20.12.2013р. №2100/165/04-03-22-01-22/21878439 та інформацію, що міститься в АІС співставлення сум податкового кредиту та податкових зобов'язань у розрізі контрагентів за період березень, травень, червень, липень 2013р.

Ухвалою суду від 18.06.2014р. відкрито провадження в адміністративній справі , справу призначено до судового розгляду на 15 липня 2014р. та враховуючи предмет спору та позовні вимоги, задоволено вимогу позивача про витребування доказів.

15.07.2014р. в судове засідання представник позивача та відповідача не з'явились про причини неявки суд не повідомили про дату, час та місце судового засідання були належним чином повідомлені, відповідач заперечень та доказів на їх підтвердження на пропозицію суду не надав, вимоги ухвали суду від 18.06.14р. про витребування додаткових доказів по справі не виконав.

Відповідно до ч.1 ст. 70 КАС України належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування. За змістом ч.4 цієї статті, обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.

Згідно ст 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Якщо особа, яка бере участь у справі, не може самостійно надати докази, то вона повинна зазначити причини, через які ці докази не можуть бути надані, та повідомити, де вони знаходяться чи можуть знаходитися. Суд сприяє в реалізації цього обов'язку і витребовує необхідні докази. Про витребування доказів або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу(ч.3 ст.71 КАС України).

Зі змісту позовних вимог вбачається, що позивач просить визнати протиправними дії Дніпродзержинської об'єднаної ДПІ Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області, щодо коригування показників податкових зобов'язань та податкового кредиту з ПДВ у АІС співставлення сум податкового кредиту та податкових зобов'язань у розрізі контрагентів за період березень, травень, червень, липень, серпень, 2013р., на підставі акту перевірки від 20.12.13р. № 2100/165/04-03-22-01-22/21878439 та зобов'язати відповідача - Дніпродзержинську об'єднану ДПІ Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області, відновити показники у АІС співставлення сум податкового кредиту та податкових зобов'язань у розрізі контрагентів за період березень, квітень, травень, червень, липень, серпень 2013р.

З огляду на предмет позову суд вважає за необхідне вдруге витребувати від відповідача додаткові докази, які є необхідні та мають значення для правильного вирішення справи, а саме: інформацію про прийняті податкові повідомлення рішення за актом перевірки від 20.12.2013р. №2100/165/04-03-22-01-22/21878439 та інформацію, що міститься в АІС співставлення сум податкового кредиту та податкових зобов'язань у розрізі контрагентів за період березень, травень, червень, липень 2013р.

У відповідності до ч.3 ст.79 КАС України письмові докази, які витребовує суд, надсилаються безпосередньо до адміністративного суду.

На підставі вищенаведеного, керуючись ст.ст.70, 71, 79, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Вдруге витребувати від відповідача - Дніпродзержинської Об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області: інформацію про прийняті податкові повідомлення рішення за актом перевірки від 20.12.2013р. №2100/165/04-03-22-01-22/21878439 та інформацію, що міститься в АІС співставлення сум податкового кредиту та податкових зобов'язань у розрізі контрагентів за період березень, травень, червень, липень 2013р.

Вказані документи надати суду в строк до 21.07.2014р.

Розгляд справи відбудеться 22.07.14р. о 11 год 10 хв у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м. Дніпропетровськ, вул.. Янгеля , 4 зал №9.

Відповідно до ст. 14 КАС України постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання на всій території України. Невиконання судових рішень тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

СудДніпропетровський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення15.07.2014
Оприлюднено13.11.2015
Номер документу53322785
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —804/8400/14

Ухвала від 19.05.2016

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Рибченко А.О.

Ухвала від 15.07.2014

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Ніколайчук Світлана Василівна

Ухвала від 14.05.2015

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Рибченко А.О.

Ухвала від 19.03.2015

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Юхименко О.В.

Ухвала від 19.03.2015

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Юхименко О.В.

Ухвала від 29.08.2014

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Юхименко О.В.

Ухвала від 29.08.2014

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Юхименко О.В.

Постанова від 22.07.2014

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Ніколайчук Світлана Василівна

Ухвала від 18.06.2014

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Ніколайчук Світлана Василівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні