8.4.3
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
06 листопада 2015 року СєвєродонецькСправа № 812/1298/15
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Борзаниця С.В., розглянувши в порядку письмового провадження заяву Державної податкової інспекції у м. Лисичанську ГУ ДФС України у Луганській області про виправлення описки у постанові Луганського окружного адміністративного суду від 15.10.2015 по справі № 812/1298/15 за позовом Державної податкової інспекції у м. Лисичанську ГУ ДФС України у Луганській області до Приватного підприємства «Ремонтник» про припинення підприємницької діяльності,-
ВСТАНОВИВ:
Постановою Луганського окружного адміністративного суду від 15 жовтня 2015 року адміністративний позов Державної податкової інспекції у м. Лисичанську ГУ ДФС України у Луганській області до Приватного підприємства «Ремонтник» про припинення підприємницької діяльності було задоволено.
05.11.2015 від Державної податкової інспекції у м. Лисичанську ГУ ДФС України у Луганській області надійшла заява про виправлення описки в постанові суду від 15.10.2015 по справі № 812/1298/15, зазначивши, що по всьому тексті постанови допущено описку, а саме: у тексті постанови у якості позовних вимог зазначається формулювання «припинення підприємницької діяльності» замість правильного «припинення юридичної особи», а також в постанові не зазначено, що Приватно підприємство «Ремонтник» є юридичною особою.
Судом встановлено, що при складанні тексту постанови допущено описку, а саме: у тексті постанови у якості предмету позову зазначено «припинення підприємницької діяльності» замість правильного «припинення юридичної особи», також в описовій та мотивувальній частині постанови не зазначено, що Приватне підприємство «Ремонтник» є юридичною особою.
Відповідно до частини 1 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд вирішує в судовому засіданні.
Таким чином, суд вважає за необхідне виправити описку, допущену в постанові Луганського окружного адміністративного суду від 15.10.2015 по справі № 812/1298/15 за позовом Державної податкової інспекції у м. Лисичанську ГУ ДФС України у Луганській області до Приватного підприємства «Ремонтник» про припинення підприємницької діяльності, зазначивши предмет позову - «припинення юридичної особи» замість - «припинення підприємницької діяльності», також вказати, що «Приватне підприємство «Ремонтник» є юридичною особою».
Керуючись ст.ст. 160, 165, 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Заяву Державної податкової інспекції у м. Лисичанську ГУ ДФС України у Луганській області про виправлення описки задовольнити.
Виправити описку, допущену в постанові Луганського окружного адміністративного суду від 15.10.2015 по справі № 812/1298/15 за позовом Державної податкової інспекції у м. Лисичанську ГУ ДФС України у Луганській області до Приватного підприємства «Ремонтник» про припинення юридичної особи, а саме: по всьому тексту постанови замість
«припинення підприємницької діяльності» правильно зазначити предмет позову - «припинення юридичної особи», а також вказати, що «Приватне підприємство «Ремонтник» є юридичною особою».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому проваджені або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 06.11.2015 |
Оприлюднено | 13.11.2015 |
Номер документу | 53323801 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
С.В. Борзаниця
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні