ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
02 листопада 2015 року Київ К/800/46327/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Горбатюк С.А., розглянувши касаційну скаргу Львівської митниці Державної фіскальної служби України на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 19 червня 2014 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 07 жовтня 2015 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ТМ-Сервіс" до Львівської митниці Державної фіскальної служби про скасування рішення, картки відмови у прийнятті митної декларації
в с т а н о в и в :
До Вищого адміністративного суду України надійшла касаційна скарга, в якій Львівська митниця Державної фіскальної служби України просить скасувати постанову Львівського окружного адміністративного суду від 19 червня 2014 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 07 жовтня 2015 року, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального та процесуального права.
У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.
Відповідно до пункту 5 частини п'ятої статті 214 КАС України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Обґрунтування даної касаційної скарги Львівської митниці Державної фіскальної служби України не містить доводів, які викликають необхідність перевірки матеріалів справи. Наведені у касаційній скарзі доводи та зміст оскаржуваних судових рішень також не дають підстав для висновку, про те, що судами при розгляді справи допущені порушення норм процесуального права чи неправильно застосовано норми матеріального права, що у відповідності із статтями 225 - 227, 229 КАС України є підставами для зміни та скасування судом касаційної інстанції судових рішень.
Керуючись пунктом 5 частини п'ятої статті 214 КАС України
у х в а л и в :
Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Львівської митниці Державної фіскальної служби на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 19 червня 2014 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 07 жовтня 2015 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ТМ-Сервіс" до Львівської митниці Державної фіскальної служби про скасування рішення, картки відмови у прийнятті митної декларації.
Ухвала є остаточною і оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого
адміністративного суду України (підпис) С.А. Горбатюк
З оригіналом згідно
Помічник судді О.А. Перепадя
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 02.11.2015 |
Оприлюднено | 16.11.2015 |
Номер документу | 53408243 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Горбатюк С.А.
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Гуляк Василь Васильович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Кедик Марія Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні