копія
Справа №678/19/15-ц
Провадження №2-о-678-21/15
ОКРЕМА УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 жовтня 2015 року смт. Летичів
Летичівський районний суд Хмельницької області в складі:
головуючого - судді Ходоровського І.Б.,
за участю секретаря Віхтюк Л.А.,
заявника ОСОБА_1,
представника заявника ОСОБА_2,
представників заінтересованих осіб: Мульської О.А.,
Остапової Н.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Летичів справу за заявою ОСОБА_1, заінтересовані особи: Летичівська районна державна адміністрація Хмельницької області як орган опіки та піклування, Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Летичівського районного управління юстиції у Хмельницькій області, Шрубківська сільська рада Летичівського району Хмельницької області, про встановлення факту, що має юридичне значення,
ВСТАНОВИВ:
09 жовтня 2015 року судом розглянуто справу за заявою ОСОБА_1 та ухвалено рішення яким в задоволенні заяви відмовлено.
Під час розгляду справи заявником ОСОБА_1 суду повідомлено, що він свідоцтво про народження дитини ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, ніколи не отримував, а таке є підробленим. Копію підробленого свідоцтва було подано у навчальний заклад, органи соціального захисту населення, тощо.
Із наданої заявником суду копії свідоцтва про народження вбачається, що ОСОБА_5 народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в м. Хмельницькому, актовий запис №1102 від 12 травня 1998 року, його батьками значаться ОСОБА_1, ОСОБА_6, свідоцтво видано Відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Хмельницькому Хмельницького міськрайонного управління юстиції 09 грудня 2009 року (дата видачі свідоцтва написана нечітко), серія 1-БВ, а номер свідоцтва є нечитабельним.
Згідно листів Відділів державної реєстрації актів цивільного стану по місту Хмельницькому, по Хмельницькому району Реєстраційної служби Хмельницького міськрайонного управління юстиції від 10 червня 2015 року, 19 червня 2015 року актовий запис №1102 від 12 травня 1998 року про народження ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1 відсутній. Відділом по м. Хмельницькому повідомлено, що актовий запис за №1102, зареєстрований 16 червня 1998 року (а не 12 травня 1998 року, як зазначено у ксерокопії свідоцтва) та актові записи про народження зареєстровані 12 травня 1998 року, складені на інших осіб. Перевірка проведена за 1995-2001 роки у Відділі по м. Хмельницькому, а у Відділі по Хмельницькому районі перевірка проведена з 01 січня 1995 року по теперішній час. Доведено до відома суду, що в архіві Відділу по м. Хмельницькому наявний актовий запис про народження ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_2, який складений 12 травня 1993 року за №1102. Батько дитини ОСОБА_1 01 грудня 2009 року отримав повторне свідоцтво про народження ОСОБА_7 серії НОМЕР_1.
Відповідно до ст. 211 ЦПК України суд, виявивши під час розгляду справи порушення закону і встановивши причини та умови, що сприяли вчиненню порушення, може постановити окрему ухвалу і направити її відповідним особам чи органам для вжиття заходів щодо усунення цих причин та умов. Про вжиті заходи протягом місяця з дня надходження окремої ухвали повинно бути повідомлено суд, який постановив окрему ухвалу.
Враховуючи те, що актовий запис на дитину ОСОБА_5 у відділах РАЦС відсутній, свідоцтво про народження дитини, копія якого надана суду заявником, відділами РАЦС не видавалось, ОСОБА_1 в судовому засіданні повідомив про підробку документа, використання підробленого документа, тому суд вважає за необхідне повідомити Летичівський РВ УМВС України в Хмельницькій області та прокуратуру Летичівського району Хмельницької області про вказані факти для належного реагування та перевірки.
Керуючись ст. 211 ЦПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Довести до відома Летичівського РВ УМВС України в Хмельницькій області, прокуратури Летичівського району Хмельницької області для прийняття відповідних заходів реагування про виявлений судом при розгляді справи за заявою ОСОБА_1, заінтересовані особи: Летичівська районна державна адміністрація Хмельницької області як орган опіки та піклування, Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Летичівського районного управління юстиції у Хмельницькій області, Шрубківська сільська рада Летичівського району Хмельницької області, про встановлення факту, що має юридичне значення, факт можливої підробки свідоцтва про народження ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, та його використання.
Про вжиті заходи повідомити Летичівський районний суд Хмельницької області протягом місяця з дня надходження окремої ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу подається до Апеляційного суду Хмельницької області через Летичівський районний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя підпис І.Б. Ходоровський
Суддя Летичівського
районного суду І.Б.Ходоровський
Суд | Летичівський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 09.10.2015 |
Оприлюднено | 17.11.2015 |
Номер документу | 53422781 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Летичівський районний суд Хмельницької області
Ходоровський І. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні