ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
05 листопада 2015 року м. Київ К/800/42534/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Юрченко В.П. ,
розглянувши заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансово-промислова компанія "БІС ХОЛДИНГ" ОСОБА_1 про відкликання касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансово-промислова компанія "БІС ХОЛДИНГ"
на постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 08.09.2015
у справі № 805/2519/15-а
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансово-промислова компанія "БІС ХОЛДИНГ"
до Жовтневої об'єднаної державної податкової інспекції м. Маріуполя Головного управління Міндоходів у Донецькій області
про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,-
В С Т А Н О В И В :
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансово-промислова компанія "БІС ХОЛДИНГ" звернулось до Вищого адміністративного суду України із касаційною скаргою на постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 08.09.2015 у справі № 805/2519/15-а.
Ухвалою Вищого адміністративного суду україни від 08.10.2015 касаційну скаргу залишено без рух у та надано строк для усунення встановлених недоліків.
Проте, представником Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансово-промислова компанія "БІС ХОЛДИНГ" ОСОБА_1 подано заяву про відкликання вказаної касаційної скарги.
Згідно частини другої статті 59 Кодексу адміністративного судочинства України представник, який бере участь в адміністративному процесі на основі договору, має право повністю або частково відмовитися від адміністративного позову, визнати адміністративний позов, змінити адміністративний позов, досягнути примирення, передати повноваження представника іншій особі (передоручення), оскаржити судове рішення, якщо право на вчинення кожної із цих дій спеціально обумовлене у виданій йому довіреності.
Враховуючи те, що довіреністю від 10.03.2015 виданої Товариством з обмеженою відповідальністю "Фінансово-промислова компанія "БІС ХОЛДИНГ" на ім'я ОСОБА_1 не передбачено права представника на відкликання касаційної скарги, у задоволенні даної заяви слід відмовити.
Керуючись частиною другою статті 59 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В :
Відмовити в задоволенні заяви представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансово-промислова компанія "БІС ХОЛДИНГ" ОСОБА_1 про відкликання касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансово-промислова компанія "БІС ХОЛДИНГ" на постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 08.09.2015 у справі № 805/2519/15-а .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.П. Юрченко
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 05.11.2015 |
Оприлюднено | 16.11.2015 |
Номер документу | 53438656 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Юрченко В.П.
Адміністративне
Донецький апеляційний адміністративний суд
Гайдар Андрій Володимирович
Адміністративне
Донецький апеляційний адміністративний суд
Гайдар Андрій Володимирович
Адміністративне
Донецький апеляційний адміністративний суд
Гайдар Андрій Володимирович
Адміністративне
Донецький апеляційний адміністративний суд
Гаврищук Тетяна Григорівна
Адміністративне
Донецький апеляційний адміністративний суд
Гаврищук Тетяна Григорівна
Адміністративне
Донецький апеляційний адміністративний суд
Гаврищук Тетяна Григорівна
Адміністративне
Донецький апеляційний адміністративний суд
Гаврищук Тетяна Григорівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні