Ухвала
від 17.11.2015 по справі 642/7703/15-ц
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

17.11.2015 Справа №642/7703/15

Провадження №2/642/226/15

Ленінський районний суд м.Харкова

УХВАЛА

іменем України

17 листопада 2015 року

Суд у складі: Головуючого судді Євтіфієв В.М.;

Секретаря Зінченко А.Ю.;

За відсутності позивача ОСОБА_1, ОСОБА_2, в інтересах яких діє ОСОБА_3, відповідача ТОВ «МЕТАЛІСТ ФАСІЛІТІ МЕНЕДЖМЕНТ», в особі представника ОСОБА_4, ОСОБА_5;

розглянувши у відкритому засіданні справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, до ТОВ «МЕТАЛІСТ ФАСІЛІТІ МЕНЕДЖМЕНТ», про стягнення компенсації за невикористану щорічну відпустку, стягнення суми за несвоєчасну розрахунок при звільненні, компенсації за несвоєчасну виконання грошових зобов’язань, моральної шкоди та покладення обов’язку про нарахування та випади в подальшому сум до повного розрахунку, -

ВСТАНОВИВ

Представник позивача заявив клопотання про притягнення в якості співвідповідача ОСОБА_6, з підстав перебування вказаної особи на посаді директора товариства, а тому вона повинна нести солідарну відповідальність.

З урахуванням думки учасників судового засідання, суд вважає, що підставами позовних вимог є наявність трудових відносин між позивачами та юридичною особою. Не яких трудових відносин між позивачами та ОСОБА_6 не було.

Отже, не яких вимог до ОСОБА_6 позивачі не заявляють.

Крім того, вимогами статті 33 ЦПК України визначено: Суд за клопотанням позивача, не припиняючи розгляду справи, замінює первісного відповідача належним відповідачем, якщо позов пред'явлено не до тієї особи, яка має відповідати за позовом, або залучає до участі у справі іншу особу як співвідповідача.

Такого клопотання позивачі не заявляють, а в коло прав відповідача не входить.

Керуючись ст. 33 ЦПК України,

ухвалив:

В задоволенні клопотання ОСОБА_5 відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: В.М.Євтіфієв

СудЛенінський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення17.11.2015
Оприлюднено01.12.2015
Номер документу53787378
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —642/7703/15-ц

Рішення від 07.12.2015

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Євтіфієв В. М.

Ухвала від 26.11.2015

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Євтіфієв В. М.

Рішення від 07.12.2015

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Євтіфієв В. М.

Ухвала від 17.11.2015

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Євтіфієв В. М.

Ухвала від 17.11.2015

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Євтіфієв В. М.

Ухвала від 17.11.2015

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Євтіфієв В. М.

Ухвала від 07.09.2015

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Євтіфієв В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні