Справа № 3-2068/11
3/1111/6538/11
ПОСТАНОВА
03 серпня 2011 року суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда Бутельська Г.В., розглянувши протокол про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого: ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ст.44 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В:
Ленінським ВМ КМВ УМВС України в Кіровоградській області направлено до суду адмінпротокол відносно ОСОБА_1, згідно якого вбачається, що 11.07.2011 близько 19.55 год., біля мосту по вул. Кірова в м. Кіровограді, працівниками міліції був затриманий ОСОБА_1, у якого при проведенні особистого догляду, було виявлено та вилучено згорток з фольгою, в якому знаходилась речовина рослинного походження зеленого кольору, яка згідно висновку спеціаліста №920 від 13.07.2011 року являється особливо небезпечним наркотичним засобом - канабіс. Маса канабісу, в перерахунок на висушену речовину становить 1,177 гр., чим вчинив правопорушення передбачене ст. 44 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину у вчиненому правопорушенні визнав.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адмінправопорушення підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення від 14.07.2011р., постановою про відмову в порушенні кримінальної справи від 14.07.2011р., поясненнями від 14.07.2011р., висновком спеціаліста №920 від 13.07.2011р.
Враховуючи викладене, характер вчиненого правопорушення, вважаю, що ОСОБА_1 підлягає відповідальності за ст.44 КУпАП.
Керуючись ст.ст. 44, 284 КУпАП, П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.44 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 340 грн.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів до апеляційного суду Кіровоградської області.
Суддя Ленінського
районного суду
м. Кіровограда Г. В. Бутельська
Суд | Ленінський районний суд м.Кіровограда |
Дата ухвалення рішення | 03.08.2011 |
Оприлюднено | 03.12.2015 |
Номер документу | 53874120 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Овідіопольський районний суд Одеської області
Гандзій Д. М.
Адмінправопорушення
Житомирський районний суд Житомирської області
Башинський С. Ф.
Адмінправопорушення
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області
Євдокімова О. П.
Адмінправопорушення
Артемівський міськрайонний суд Донецької області
Тверський С. М.
Адмінправопорушення
Чорнобаївський районний суд Черкаської області
Цибра Н. В.
Адмінправопорушення
Ленінський районний суд м.Кіровограда
Бутельська Г. В.
Адмінправопорушення
Снятинський районний суд Івано-Франківської області
Калиновський М.М. М. М.
Адмінправопорушення
Каховський міськрайонний суд Херсонської області
Марків Т. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні