Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
м. Лубни, вул. Монастирська, 17, 37500, (053615) 31-92
Справа 2-о-142/2010 р.
У Х В А Л А
іменем України
02 серпня 2010 року м. Лубни
Суддя Лубенського міськрайонного суду Полтавської області Іващенко Ю.А., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,
В С Т А Н О В И В :
Подані матеріали заяви відповідають вимогам ст. ст. 119 - 120, 247 ЦПК України, а тому маються підстави для відкриття провадження у справі та призначення справи до судового розгляду.
Керуючись ст. 122 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Відкрити провадження по справі за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
Призначити справу до судового розгляду на В« 09В» год. В« 00В» хв. 20.08.2010 року, про що повідомити осіб, які беруть участь у справі.
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Копію ухвали направити заявнику, заінтересованій особі, копію заяви направити заінтересованій особі.
Суддя Ю.А. Іващенко
Суд | Лубенський міськрайонний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 02.08.2010 |
Оприлюднено | 03.12.2015 |
Номер документу | 53875471 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
Іващенко Ю. А.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Димашок В. П.
Цивільне
Білопільський районний суд Сумської області
Свиргуненко Юлія Миколаївна
Цивільне
Немирівський районний суд Вінницької області
Підлипняк Микола Дмитрович
Цивільне
Добропільський міськрайонний суд Донецької області
Хандурін Віталій Вікторович
Цивільне
Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області
Вострікова Лариса Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні