Ухвала
від 26.11.2015 по справі 805/4630/15-а
ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

У Х В А Л А

про поновлення провадження у справі

26 листопада 2015 року Справа № 805/4630/15

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді - Волгіної Н.П., розглянувши у порядку письмового провадження питання про поновлення провадження у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДОНГАЗ" до Державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області Цибанєвої Анжеліки Тадеушівни, Краматорського міського управління юстиції Донецької області в особі Реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області, про визнання протиправним та скасування рішення державного реєстратора, зобов'язання вчинити певні дії, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "ДОНГАЗ", звернулося до Донецького окружного адміністративного суду із позовом до Державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області Цибанєвої А.Т., Краматорського міського управління юстиції Донецької області в особі Реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області, в якому просить суд:

- визнати протиправним та скасувати рішення Державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області Цибанєвої А.Т. від 24 вересня 2015 року № 24718087 про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень, яким відмовлено у державній реєстрації права власності форми власності: приватна, спільна часткова на нежитлові приміщення, що розташовані за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Орджонікідзе, 2, за суб'єктом - Товариство з обмеженою відповідальністю "ДОНГАЗ";

- зобов'язати Державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області Цибанєву Анжеліку Тадеушівну повторно розглянути заяву Товариство з обмеженою відповідальністю "ДОНГАЗ", яка прийнята 11 вересня 2015 року за реєстраційним номером 13244168 про державну реєстрацію права власності(приватна, спільна часткова)на будівлю мийки "О-1", прибудови "О1" загальною площею 114,8 кв.м, будівлю побутового корпусу "Н-2" загальною площею 91,3 кв.м, що розташовані за адресою: Донецька обл.,м.Краматорськ, вул. Орджонікідзе,2, та складають 16/100 частки об'єктів нерухомого майна за вказаною адресою.

Ухвалою суду від 5 листопада 2015 року провадження у справі зупинено до 26 листопада 2015 року.

Згідно ч. 5 ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України, провадження у справі поновлюється за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження.

Враховуючи, що справи була зупинена до конкретної дати - 26 листопада 2015 року, суд вважає за необхідне поновити провадження.

На підставі викладеного, керуючись ч. 5 ст. 156, ст. 160, 165, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

У Х В А Л И В:

Поновити провадження по адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДОНГАЗ" до Державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області Цибанєвої Анжеліки Тадеушівни, Краматорського міського управління юстиції Донецької області в особі Реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області, про визнання протиправним та скасування рішення державного реєстратора, зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Волгіна Н.П.

СудДонецький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення26.11.2015
Оприлюднено03.12.2015
Номер документу53901752
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —805/4630/15-а

Ухвала від 24.12.2015

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Волгіна Н.П.

Ухвала від 24.12.2015

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Волгіна Н.П.

Ухвала від 26.11.2015

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Волгіна Н.П.

Ухвала від 26.11.2015

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Волгіна Н.П.

Ухвала від 05.11.2015

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Волгіна Н.П.

Ухвала від 05.10.2015

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Волгіна Н.П.

Ухвала від 05.10.2015

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Волгіна Н.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні