УХВАЛА
27 листопада 2015 р.Справа № 820/6457/15 Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Донець Л.О. , розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Розпорядника майна Науково-виробничої фірми "Сінтал'Д" - Товариства з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1 на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 27.10.2015р. по справі № 820/6457/15
за позовом Розпорядника майна Науково-виробничої фірми "Сінтал'Д" - Товариства з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1
до Головного територіального управління юстиції Міністерства юстиції України в Харківській області треті особи Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Відродження" , Товариство з обмеженою відповідальністю "Сінтал-Флора"
про скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 27.10.2015р. відмовлено у задоволенні позову Розпорядника майна Науково-виробничої фірми "Сінтал'Д" - Товариства з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1 до Головного територіального управління юстиції Міністерства юстиції України в Харківській області треті особи Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Відродження" , Товариство з обмеженою відповідальністю "Сінтал-Флора" про скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії.
На зазначену постанову Розпорядником майна Науково-виробничої фірми "Сінтал'Д" - Товариства з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1 подано апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Харківським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Розпорядника майна Науково-виробничої фірми "Сінтал'Д" - Товариства з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1 на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 27.10.2015р. по справі № 820/6457/15 за позовом Розпорядника майна Науково-виробничої фірми "Сінтал'Д" - Товариства з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1 до Головного територіального управління юстиції Міністерства юстиції України в Харківській області треті особи Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Відродження" , Товариство з обмеженою відповідальністю "Сінтал-Флора" про скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії.
Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.
Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Харківського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Донець Л.О.
Суд | Харківський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.11.2015 |
Оприлюднено | 04.12.2015 |
Номер документу | 53935124 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський апеляційний адміністративний суд
Донець Л.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні