10.2.1
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про залишення без руху заяви
07 грудня 2015 року СєвєродонецькСправа № 2а-2133/10/1270
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Ковальова Т. І., перевіривши матеріали заяви Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Старобільському районі Луганської області про заміну сторони за адміністративним позовом відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Красний Луч Луганської області до підприємства Краснолуцької виправної колонії № 19 Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області про стягнення заборгованості по страхових внесках у розмірі 28448,39 грн.,-
ВСТАНОВИВ:
04 грудня 2015 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Старобільському районі Луганської області про заміну сторони у справі за адміністративним позовом відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Красний Луч Луганської області до підприємства Краснолуцької виправної колонії № 19 Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області про стягнення заборгованості по страхових внесках у розмірі 28448,39 грн.
Розглянувши матеріали заяви, суд дійшов наступного.
Згідно ч. 7 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
Оскільки, Кодексом адміністративного судочинтсва України не визначено наслідків недодержання вимог заяви про заміну сторони виконавчого провадження, суд вважає за необхідне застосувати аналогію закону.
Згідно із статтею 106 КАС України у позовній заяві зазначаються, зокрема:
1) найменування адміністративного суду, до якого подається позовна заява;
2) ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є;
3) ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі;
4) перелік документів та інших матеріалів, що додаються.
Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Суд вважає за необхідне залишити заяву без руху для усунення недоліків з наступних підстав.
Заявником в заяві не вказано хто є сторонами по справі, не вказана поштова адреса, а також номер засобу зв'язку сторін по справі, тільки вказана особа, яка подає заяву - Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Старобільському районі Луганської області.
Відповідно до ч. 1 ст. 264 КАС України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Як вбачається з прохальної частини клопотання про заміну сторони, заявник просить суд замінити сторону у справі, а не сторону у виконавчому провадженні.
Суд звертає увагу заявника на те, що заміна сторони у справі можлива лише в процесі розгляду справи по суті, а не після її закінчення.
До того ж, заявником не надано до суду жодного доказу існування виконавчого провадження за виконавчим листом у справі № 2а-2133/10/1270.
З огляду на вищенаведене, заява в порядку ст. 264 КАС України подана без дотримання вимог ст. 106 КАС України та підлягає залишенню без руху.
Відповідно до частини 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
На підставі вищевикладеного, керуючись статтею 9,106,160,165,264 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Заяву Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Старобільському районі Луганської області про заміну сторони у справі за адміністративним позовом відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Красний Луч Луганської області до підприємства Краснолуцької виправної колонії № 19 Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області про стягнення заборгованості по страхових внесках у розмірі 28448,39 грн. залишити без руху.
Надати заявнику строк для усунення недоліків протягом 7 (сім) днів з дня отримання копії даної ухвали, шляхом надання до суду:
- уточненої заяви із визначенням сторін по справі, адресою їх місцезнаходження, засобами зв’язку та з правильним зазначенням вимоги до суду.
- доказів на підтвердження існування виконавчого провадження за виконавчим листом у справі № 2а-2133/10/1270.
Роз'яснити заявнику, що у разі неусунення недоліків заяви у встановлений судом строк, заява буде вважатися неподаною і підлягатиме поверненню.
Копію ухвали про залишення заяви без руху невідкладно надіслати заявнику.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому проваджені або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 07.12.2015 |
Оприлюднено | 11.12.2015 |
Номер документу | 54129401 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
Т.І. Ковальова
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні