10.3.4
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про виправлення описки
14 грудня 2015 року СєвєродонецькСправа № 812/881/15
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Борзаниця С.В., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Дочірнього підприємства «Хлібозавод» Публічного акціонерного товариства «Луганськ-Нива» про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені за порушення нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів за 2013 рік на загальну суму 24134,24 грн.,-
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Луганського окружного адміністративного суду знаходилася справа за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Дочірнього підприємства «Хлібозавод» Публічного акціонерного товариства «Луганськ-Нива» про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені за порушення нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів за 2013 рік на загальну суму 24134,24 грн.
Постановою Луганського окружного адміністративного суду від 02 листопада 2015 року позовні вимоги Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Дочірнього підприємства «Хлібозавод» Публічного акціонерного товариства «Луганськ-Нива» про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені за порушення нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів за 2013 рік на загальну суму 24134,24 грн. задоволено.
Судом встановлено, що при складанні ухвали від 31 серпня 2015 року про відкриття провадження в адміністративній справі та ухвали від 08 вересня 2015 року про зупинення провадження по всьому тексту ухвал допущено технічну описку в назві сторони по справі відповідача, а саме: відповідача зазначено «Дочірнє підприємство «Хлібозавод» Публічного акціонерного товариства «Добродія Трейд» замість «Дочірнє підприємство "Хлібозавод" Публічного акціонерного товариства «Луганськ-Нива».
Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне виправити зазначену описку з наступних підстав.
Згідно з ч. 1 ст. 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Враховуючи, що допущена описка не змінює суті прийнятого судом рішення, вказана описка підлягає виправленню.
Керуючись ст.ст. 160, 165, 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Виправити описку, допущену по справі за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Дочірнього підприємства «Хлібозавод» Публічного акціонерного товариства «Луганськ-Нива» про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені за порушення нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів за 2013 рік на загальну суму 24134,24 грн., в ухвалі Луганського окружного адміністративного суду від 31 серпня 2015 року про відкриття провадження в адміністративній справі та в ухвалі Луганського окружного адміністративного суду від 08 вересня 2015 року про зупинення провадження по всьому тексту ухвали зазначити відповідача по справі: «Дочірнє підприємство "Хлібозавод" Публічного акціонерного товариства «Луганськ-Нива» замість «Дочірнє підприємство «Хлібозавод» Публічного акціонерного товариства «Добродія Трейд».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.
Суддя С.В. Борзаниця
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 14.12.2015 |
Оприлюднено | 18.12.2015 |
Номер документу | 54331938 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
С.В. Борзаниця
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні