Справа № 761/26952/15-ц
Провадження № 2-с/761/69/2015
У Х В А Л А
11 грудня 2015 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Гуменюк А.І., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про скасування судового наказу у цивільній справі за заявою Житлово-будівельного кооперативу «Вимпел» про видачу судового наказу,-
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 (далі - Заявник) 08 грудня 2015 року звернувся до Шевченківського районного суду м. Києва із заявою про скасування судового наказу у цивільній справі за заявою Житлово-будівельного кооперативу «Вимпел» про видачу судового наказу, заінтересовані особи: ОСОБА_2, ОСОБА_3.
До провадження судді Шевченківського районного суду м. Києва цивільна справа була передана 11 грудня 2015 року.
Вказана заява підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам статті 105 Цивільного процесуального кодексу України.
За змістом пункту 2 частини 3 та частини 4 статті 105 Цивільного процесуального кодексу України, у заяві про скасування судового наказу має бути зазначено ім'я (найменування) стягувача та боржника, їхнє місце проживання або місцезнаходження.
Заява подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві.
При зверненні до суду Заявником не зазначено ім'я (найменування) стягувача та боржників, їх місце проживання або місцезнаходження. Крім того, не надано копій заяв для надання стягувачеві та боржникам.
З огляду на викладене, Заявнику необхідно зазначити ім'я (найменування) стягувача та боржників, їх місце проживання або місцезнаходження та надати копії заяв для надання стягувачеві та боржникам.
Зазначені недоліки перешкоджають суду вирішити питання про призначення справи до розгляду, тому заяву про скасування судового наказу необхідно залишити без руху, надавши Заявнику строк для усунення недоліків.
На підставі викладеного, керуючись статтею 105 Цивільного процесуального кодексу України,
у х в а л и в :
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу у цивільній справі за заявою Житлово-будівельного кооперативу «Вимпел» про видачу судового наказу - залишити без руху, встановивши строк для виправлення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання Заявником ухвали.
У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк, заява про скасування судового наказу вважається неподаною та повертається Заявнику.
Ухвала в частині визначення розміру судових витрат може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва шляхом подання через Шевченківський районний суд м. Києва протягом п'яти днів, з дня її винесення, у разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ :
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 11.12.2015 |
Оприлюднено | 24.12.2015 |
Номер документу | 54518842 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Гуменюк А. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні