ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан ОСОБА_1, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"21" грудня 2015 р.Справа № 922/4852/15
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Казарцевої В.В.
при секретарі судового засідання Ляшенко О.М.
розглянувши справу
за заявою ДПІ у Київському районі м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області, м. Харків до ПП "Омега", м. Харків про визнання банкрутом за участю сторін:
представника ДПІ у Київському районі м. Харкова - ОСОБА_1, довіреність №720/10/20-31-10-13 від 21.08.2015 р.
розпорядник майна - не з'явився
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою суду від 09.12.2015 р. розгляд справи в попередньому засіданні був відкладений на 21.12.2015 р.
Розпорядник майна у судове засідання не з'явився, надав клопотання про відкладення розгляду справи та про продовження процедури розпорядження майном ПП "Омега", відповідно до ч.2 ст.22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у зв'язку невиконанням колишнім керівником боржника вимог ухвали суду від 09.12.2015 р., ненаданням розпоряднику майна бухгалтерської, установчої та іншої документації та неможливістю закінчення процедури розпорядження майном на даний час.
Розглянувши матеріали справи, суд встановив наступне.
Ухвалою суду від 23.09.2015 р. була введена процедуру розпорядження майном боржника.
Згідно з ч.2 ст.22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", процедура розпорядження майном боржника вводиться на сто п'ятнадцять календарних днів і може бути продовжена господарським судом за вмотивованим клопотанням розпорядника майна, комітету кредиторів або боржника не більше ніж на два місяці.
Враховуючи, що розпорядник майна надав суду обґрунтоване клопотання, посилаючись на необхідність продовження строку процедури розпорядження майном боржника, суд вважає за можливе задовольнити дане клопотання.
Розглянувши матеріали справи, враховуючи невиконання розпорядником майна у повному обсязі вимог ухвали суду від 23.09.2015 р., суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи та зобов'язати розпорядника майна виконати у повному обсязі вимоги ухвали суду від 23.09.2015 р.
Керуючись ст.ст.22-27 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст.77, 86 ГПК України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Задовольнити клопотання розпорядника майна про продовження процедури розпорядження майном боржника.
2. Продовжити процедуру розпорядження майном боржника до 16 березня 2016 р.
3. Відкласти розгляд справи в попередньому засіданні суду на "25" січня 2016 р. об 11:45 за адресою: м. Харків, пл. Свободи, 5, Держпром 8-й під'їзд, к.107.
4. Повторно розпорядника майна виконати в повному обсязі вимоги ухвали суду від 23.09.2015 р., надати суду докази.
5. Попередити розпорядника майна, що згідно з п.5 ч.1 ст.83 ГПК України, господарський суд, приймаючи рішення, має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.
Відповідно до ст.90 ГПК України, господарський суд, виявивши при вирішенні господарського спору порушення законності або недоліки в діяльності підприємства, установи, організації, державного чи іншого органу, виносить окрему ухвалу.
Окрема ухвала надсилається відповідним підприємствам, установам, організаціям, державним та іншим органам, посадовим особам, які несуть відповідальність за ухилення від виконання вказівок, що містяться в окремій ухвалі, в порядку та розмірі, передбачених частиною першою статті 119 цього Кодексу.
Якщо при вирішенні господарського спору господарський суд виявить у діяльності працівників підприємств та організацій порушення законності, що містять ознаки кримінального правопорушення, господарський суд надсилає про цей факт повідомлення прокурору або органу досудового розслідування.
Також, суд звертає увагу, що згідно зі ст.382 КК України (невиконання судового рішення) умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню - карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.
Ті самі дії, вчинені службовою особою, - караються штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
6. Явку в судове засідання розпорядника майна визнати обов'язковою.
7. Ухвалу направити розпоряднику майна, ініціюючому кредитору.
Суддя ОСОБА_2
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 21.12.2015 |
Оприлюднено | 30.12.2015 |
Номер документу | 54551048 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Казарцева В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні