10.2.3
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
24 грудня 2015 року СєвєродонецькСправа № 2а-4470/10/1270
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Ковальова Т. І., перевіривши матеріали заяви Луганського міського центру зайнятості про видачу дубліката виконавчого листа за адміністративним позовом Заступника прокурора Луганської області в інтересах держави в особі Луганського міського центру зайнятості до Державного підприємства «Луганськвугілля» в особі відокремленого підрозділу «Соцвугілля» про стягнення заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття в сумі 170 184,95 грн.,
ВСТАНОВИВ:
22 грудня 2015 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява Луганського міського центру зайнятості про видачу дубліката виконавчого листа за адміністративним позовом Заступника прокурора Луганської області в інтересах держави в особі Луганського міського центру зайнятості до Державного підприємства «Луганськвугілля» в особі відокремленого підрозділу «Соцвугілля» про стягнення заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття в сумі 170 184,95 грн.
Розглянувши матеріали заяви, суд дійшов наступного.
Відповідно до частини 7 статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
Оскільки, Кодексом адміністративного судочинства України не визначено наслідків недодержання вимог заяви про видачу дубліката виконавчого листа, суд вважає за необхідне застосувати аналогію закону.
Згідно зі статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України у позовній заяві зазначаються:
1) найменування адміністративного суду, до якого подається позовна заява;
2) ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є;
3) ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі;
4) зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів;
5) у разі необхідності - клопотання про звільнення від сплати судового збору; про звільнення від оплати правової допомоги і забезпечення надання правової допомоги, якщо відповідний орган відмовив особі у забезпеченні правової допомоги; про призначення судової експертизи; про витребування доказів; про виклик свідків тощо;
6) перелік документів та інших матеріалів, що додаються.
На підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.
До позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень.
Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Суд вважає за необхідне залишити заяву без руху для усунення недоліків з наступних підстав.
Заявником в заяві не зазначено ім'я (найменування) позивача та ім'я (найменування) відповідача по справі, не вказано їх поштову адресу, а також номери засобу зв'язку, адреси електронної пошти, якщо такі відомі.
Як слідує зі змісту заяви про видачу дублікату виконавчого листа, заявником не зазначено обставини, якими обґрунтовуються вимоги про видачу дубліката виконавчого листа, не надано відповідних доказів (відкриття виконавчого провадження за виконавчим листом у справі № 2а-4470/10/1270, вибуття однієї із сторін виконавчого провадження тощо).
Таким чином, заявнику слід надати суду уточнену заяву.
Окрім того, заяву про видачу дубліката виконавчого листа підписано директором Луганського міського центру зайнятості ОСОБА_1, при цьому одночасно з заявою заявником не подано документу, що підтверджує повноваження на подання та підписання заяви.
Згідно з частиною першою статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі вищевикладеного, керуючись статтею 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Заяву Луганського міського центру зайнятості про видачу дубліката виконавчого листа за адміністративним позовом Заступника прокурора Луганської області в інтересах держави в особі Луганського міського центру зайнятості до Державного підприємства «Луганськвугілля» в особі відокремленого підрозділу «Соцвугілля» про стягнення заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття в сумі 170 184,95 грн. залишити без руху.
Запропонувати заявнику протягом 5 (п'яти) днів з дня отримання копії даної ухвали усунути зазначені в ухвалі недоліки заяви шляхом надання суду уточненої заяви та документу, що підтверджує повноваження на подання та підписання заяви, в іншому випадку заяву буде повернуто заявнику.
Роз'яснити заявнику, що у разі неусунення недоліків заяви у встановлений судом строк, заява буде вважатися неподаною і підлягатиме поверненню.
Копію ухвали про залишення заяви без руху невідкладно надіслати заявнику.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому проваджені або згідно з частиною третьою статті 160 КАС України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя ОСОБА_2
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.12.2015 |
Оприлюднено | 31.12.2015 |
Номер документу | 54601250 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
Т.І. Ковальова
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні