6/311/06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"21" липня 2006 р.Справа № 6/311/06
Суддя господарського суду Миколаївської обл. Ткаченко О.В., розглянувши адміністративний позов Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідв, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46, під. 2.
До селянського господарства “Родіна-Н”, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Червоногвардійська, 11.
Про стягнення адміністративно-господарських санкцій за нестворені у 2005 році робочі місця для інвалідів в сумі 3796,43 грн.
Керуючись ст. 110,114 КАС України,
У Х В А Л И В :
1. Закінчити підготовче провадження по справі.
2. Зобов'язати позивача надати суду копію довідки про включення відповідача до ЄДРПОУ, докази, підтверджуючі вказаний в позові розмір середньорічної заробітної плати.
3. Розгляд справи призначити на 23 серпня 2006 року о 10:40.
4. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 921.
5. Явка повноважних представників сторін в судове засідання обов'язкова.
Суддя О.В.Ткаченко
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 21.07.2006 |
Оприлюднено | 27.08.2007 |
Номер документу | 54796 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Ткаченко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні