Герб України

Ухвала від 04.02.2016 по справі 826/11497/15

Київський апеляційний адміністративний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 826/11497/15

Суддя доповідач Бабенко К.А

У Х В А Л А

04 лютого 2016 року м. Київ

Суддя-доповідач Київського апеляційного адміністративного суду Бабенко К.А., перевіривши матеріали апеляційної скарги Публічного акціонерного товариства Проектно-конструкторський технологічний інститут Укрнафтогазбудпроект на Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 02 листопада 2015 року у справі за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у Соломянському районі Головного управління ДФС у м. Києві до Публічного акціонерного товариства Проектно-конструкторський технологічний інститут Укрнафтогазбудпроект про стягнення податкового боргу , -

В С Т А Н О В И В:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 02 листопада 2015 року адміністративний позов задоволено повністю.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, Відповідачем подано апеляційну скаргу, в якій він просить судове рішення суду першої інстанції скасувати та закрити провадження у справі.

Згідно з частиною шостою ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.

Відповідно до частини першої ст. 4 Закону України Про судовий збір від 8 липня 2011 року №3674-VI (надалі - Закон №3674-VI), судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Згідно з пп. 1) п. 3 частини другої ст. 4 Закону №3674-VI, в чинній на час звернення Позивача до суду першої інстанції з адміністративним позовом редакції, за подання до адміністративного суду адміністративного позову, майнового характеру ставка судового збору становить 2 відсотки розміру майнових вимог , але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати - 1827 грн., та не більше 4 розмірів мінімальної заробітної плати (4872 грн.), тому як мінімальну заробітну плату встановлено Законом України Про Державний бюджет України на 2015 рік , яка на перше січня 2015 року становить 1218 грн.

А відповідно до пп. 2) п. 3 частини другої ст. 4 Закону №3674-VI, в редакції Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору від 22.05.2015 року №484-VIII, який набрав чинності 1 вересня 2015 року, тобто на час подачі Відповідачем апеляційної скарги на судове рішення суду першої інстанції, за подання до адміністративного суду апеляційної скарги, зокрема на рішення суду ставка судового збору становить 110 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні, зокрема позовної заяви.

А як вбачається з адміністративного позову, його предметом є стягнення з Відповідача податкового боргу у сумі 129747,60 грн., у зв'язку з чим за подачу апеляційної скарги Позивач мав сплатити судовий збір у сумі 2854,45 грн. (2594,95 грн. (129747,60 грн. х 2%) х 110 %), тоді як сплачено ним 2141,70 грн., що підтверджується доданою до апеляційної скарги Платіжним дорученням №164 від 11 січня 2016 року.

Згідно з частиною третьою ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу, відповідно до яких апеляційна скарга залишається без руху.

Керуючись ст.ст. 108, 187, 189, 206, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя - доповідач

У Х В А Л И В:

Апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства Проектно-конструкторський технологічний інститут Укрнафтогазбудпроект на Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 02 листопада 2015 року залишити без руху.

Встановити для усунення недоліків, а саме, доплати судового збору у сумі 712,75 грн. семиденний строк з дати отримання копії даної Ухвали.

Ухвала набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі і може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання нею законної сили.

Суддя-доповідач Бабенко К.А.

СудКиївський апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення04.02.2016
Оприлюднено09.02.2016
Номер документу55515673
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —826/11497/15

Постанова від 03.03.2016

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Бабенко К.А

Ухвала від 04.02.2016

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Бабенко К.А

Постанова від 02.11.2015

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Шулежко В.П.

Ухвала від 18.06.2015

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Шулежко В.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні