ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
10 лютого 2016 року Справа № 910/23306/14
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
головуючого Кочерової Н.О.(доповідач), суддівПопікової О.В., Саранюка В.І., перевіривши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Сенсор-Україна" на ухвалуКиївського апеляційного господарського суду від 09.12.2015 у справі№ 910/23306/14 господарського суду міста Києва за позовомпублічного акціонерного товариства "Банк Січ" дотовариства з обмеженою відповідальністю "Сенсор-Україна" прозвернення стягнення заборгованості в сумі 1 028 811,63 грн на предмет іпотеки
ВСТАНОВИВ:
Подана касаційна скарга не відповідає вимогам розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України, не приймається до розгляду та підлягає поверненню з наступних підстав.
Відповідно до частини 4 статті 111 Господарського процесуального кодексу України до касаційної скарги додаються, зокрема, докази надсилання копії скарги іншій стороні у справі.
Згідно частини 1 статті 111 Господарського процесуального кодексу України особа, яка подала касаційну скаргу, надсилає іншій стороні у справі копію касаційної скарги і доданих до неї документів, які у цієї сторони відсутні.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 111 3 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається господарським судом, якщо до скарги не додано доказів надсилання її копії іншій стороні (сторонам) у справі.
Як вбачається із матеріалів касаційної скарги, скаржником не додано доказів направлення копії касаційної скарги позивачу - ПАТ "Банк Січ".
Відповідно до ч.4 ст.111 Господарського процесуального кодексу України до касаційної скарги додаються, зокрема, докази сплати судового збору.
Згідно з пп. 8 п.2 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" в редакції, чинній з 01.09.2015, ставка судового збору за подання касаційної скарги на ухвалу господарського суду складає 1 розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня календарного року.
Однак, до касаційної скарги, в порушення зазначених норм, не додано доказів сплати судового збору за розгляд касаційної скарги у Вищому господарському суді України у визначених чинним законодавством порядку та розмірі.
Також, відповідно до п.4 ст.111 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга за змістом повинна містити вимоги особи, що подала касаційну скаргу, із зазначенням суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права судом.
Тобто, в касаційній скарзі має чітко викладатись зміст такого порушення із законодавчим обґрунтуванням порушених норм та із зазначенням конкретних статей та пунктів.
Разом з тим, скаржник не вказує на порушення допущені судом, та не мотивує в чому полягають ці порушення, не вказує якому законодавству не відповідають висновки суду, викладені в оскаржуваній ухвалі.
Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 111 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо у скарзі не зазначено суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права.
Керуючись ст. 86, 111, п. 3, 4, 6 ч. 1 ст. 111 3 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Сенсор-Україна" на ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 09.12.2015 у справі № 910/23306/14 повернути скаржнику.
Головуючий Н. Кочерова
Судді О. Попікова
В. Саранюк
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 10.02.2016 |
Оприлюднено | 12.02.2016 |
Номер документу | 55694565 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Кочерова Н.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні