Подільський районний суд міста Києва
Справа № 758/15441/15-к
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 лютого 2016 року Подільський районний суд міста Києва в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі- ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3 ,
захисника - ОСОБА_4
обвинуваченої ОСОБА_5 ,
провівши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві підготовче судове засідання по кримінальному провадженню відносно
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженку м. Луганська, громадянку України, зареєстровану за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_2 , якій повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.212 ч.1 КК України,
В С Т А Н О В И В :
24 грудня 2015 року до Подільського районного суду міста Києва від прокурора Київської місцевої прокуратури №7 ОСОБА_3 надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_5 , якій повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 212 ч.1 КК України.
Під час проведення підготовчого судового засідання по даному кримінальному провадженню прокурор не заперечував щодо призначення провадження до розгляду.
Захисник ОСОБА_6 заперечував проти призначення обвинувального акту до розгляду по суті та зазначив, що обвинувальний акт, містить відомості не про кримінальне правопорушення головного бухгалтера ПрАТ «Агрофірма «Троянда» ОСОБА_5 а про господарські правовідносини. Крім того, захисник вказав на те, що в обвинувальному акті не конкретно викладені фактичні обставини справи.
Обвинувачена ОСОБА_5 підтримала думку свого захисника в повному обсязі та просила повернути обвинувальний акт прокурору.
Прокурор заперечував щодо повернення обвинувального акту, вказавши при цьому, що обвинувальний акт відносно ОСОБА_5 відповідає вимогам ст. 291 КПК України
Вислухавши думку учасників процесу, суд приходить до висновку про повернення обвинувального акту прокурору.
Пункт 3 ч.3 ст. 314 КПК України передбачає, що у підготовчому судовому засіданні суд має право прийняти таке рішення: повернути обвинувальний акт прокурору, якщо він не відповідає вимогам КПК України.
Стаття 291 КПК України передбачає вимоги до обвинувального акту та додатків до нього, які є невід`ємною частиною, які повинні бути надіслані до суду.
Суд прийшов до висновку, що в порушення вимог п. 5 ч. 2 ст. 291 КПК України в обвинувальному акті не належним чином викладено фактичні обставини кримінального правопорушення, які орган досудового слідства вважає встановленим.
Вказане порушення перешкоджає призначенню справи до розгляду, виходячи з наступного.
Стаття 91 КПК України передбачає, що у кримінальному провадженні, зокрема, підлягає доказуванню подія кримінального правопорушення з відображенням часу, місця, способу та інших обставин вчиненого правопорушення.
У зв`язку із цими, встановленими в ході підготовчого судового засідання, невідповідностями обвинувального акту вимогам КПК України суд вважає за необхідне обвинувальний акт щодо ОСОБА_5 повернути прокурору.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.291, 314 КПК України,-
У Х В А Л И В :
Обвинувальний акт відносно ОСОБА_5 , якій повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.212 ч.1 КК України - повернути прокурору.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва протягом семи днів з дня її оголошення.
СуддяОСОБА_1
Суд | Подільський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 03.02.2016 |
Оприлюднено | 10.03.2023 |
Номер документу | 55762022 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Подільський районний суд міста Києва
Зубець Ю. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні