ВИЩИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СУД УКРАЇНИ
З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ
№ 5-1394 км 15
П О С Т А Н О В А
10 березня 2016 року м. Київ
Суддя судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ОСОБА_1 , розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Апеляційного суду Волинської області від 29 грудня 2015 року про відмову у прийнятті до розгляду клопотання з доповненнями представника заявниці ОСОБА_2 ОСОБА_3 про виключення з опису майна та зняття з нього арешту,
в с т а н о в и в:
Представник заявниці ОСОБА_2 ОСОБА_3 звернулась до апеляційного суду з клопотанням про виключення з опису певного майна та зняття з нього арешту.
Апеляційним судом Волинської області 29 грудня 2015 року, під час слухання справи по суті, відмовлено у прийнятті до розгляду зазначеного клопотання. Суд мотивував прийняте рішення тим, що на даному етапі розглядається кримінальна справа щодо засуджених ОСОБА_4 , ОСОБА_5 і ОСОБА_6 за апеляційними скаргами їх захисників, у межах поданих ними апеляційних скарг, в яких не ставиться питання щодо виключення вказаного майна із акту опису. Крім того, ці питання не були предметом розгляду суду першої інстанції і ОСОБА_2 з таким клопотанням до суду першої інстанції при розгляді цієї справи по суті не зверталась. Також вона не є учасником кримінальної справи.
Не погоджуючись з рішенням апеляційного суду ОСОБА_2 подала касаційну скаргу в якій просить скасувати ухвалу від 29 грудня 2015 року та задовольнити її клопотання.
Відповідно до ч. 2 ст. 383 КПК України 1960 року у касаційному порядку можуть бути перевірені вироки місцевих судів, постанови (ухвали) цих судів у справах про застосування примусових заходів виховного чи медичного характеру, інші постанови (ухвали), які перешкоджають подальшому провадженню у справі, ухвали апеляційного суду, постановлені щодо цих вироків, постанов (ухвал), крім випадків, коли апеляційною інстанцією зазначені рішення скасовано, а справу направлено на нове розслідування чи новий судовий розгляд, а також ухвали апеляційного суду, постановлені ним в апеляційному порядку щодо видачі особи (екстрадиції).
Подана касаційна скарга не може бути предметом розгляду суду касаційної інстанції, оскільки оскаржуване судове рішення не перешкоджає подальшому провадженню у кримінальній справі щодо засуджених ОСОБА_4 , ОСОБА_5 і ОСОБА_6 , а заявниця не позбавлена можливості звернутися до суду за захистом своїх прав у порядку, встановленому законом.
Згідно зі ст. 388 КПК України 1960 року справа не витребовується, якщо скарга відповідно до вимог ч. 2 ст. 383 КПК України 1960 року не може бути предметом розгляду суду касаційної інстанції.
Керуючись п. 15 розділу ХІ «Перехідні положення» КПК України та ст.388 КПК України 1960 року,
п о с т а н о в и в :
Відмовити ОСОБА_2 у витребуванні кримінальної справи за її касаційною скаргою.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ |
Дата ухвалення рішення | 10.03.2016 |
Оприлюднено | 10.03.2023 |
Номер документу | 56372839 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Крещенко Анатолій Миколайович
Кримінальне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Вільгушинський М.Й.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні