Герб України

Ухвала від 10.03.2016 по справі 2-445/07

Пустомитівський районний суд львівської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 2-445/07 Провадження № 6/450/26/16

У Х В А Л А

С У Д О В О Г О З А С І Д А Н Н Я

"10" березня 2016 р.Пустомитівський районний суд Львівської області в складі: головуючого - судді-ОСОБА_1. при секретарі-ОСОБА_2

розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Пустомити заяву ОСОБА_3 про видачу дубліката виконавчого листа.

ВСТАНОВИВ :

Рішенням Пустомитівського районного суду Львівської області від 27.04.2007 року по цивільній справі № 2 - 444/2007 за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про стягнення аліментів на дітей, позовні вимоги задоволено повністю та вирішено, стягувати з ОСОБА_4 на користь ОСОБА_3 аліменти у розмірі 1/3 частини з усіх видів його заробітку, але не менше тридцяти відсотків від прожиткового мінімуму, щомісячно для дитини відповідного віку, на утримання неповнолітніх дочок ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_2 до досягнення дітьми повноліття, з дня подачі заяви до суду, а саме з 26.01.2007 року.

На виконання рішення суду Пустомитівським районним судом Львівської області видано виконавчий лист.

10.03.2016 р. в Пустомитівський районний суд поступила заява позивача ОСОБА_3 про видачу дубліката виконавчого листа по вищевказаній справі, оскільки виконавчий лист було нею втрачено.

Сторни в судове засідання не з'явилася, проте їх неявка відповідно до ч. 2 ст. 370 ЦПК України не є перешкодою для вирішення питання про видачу дубліката виконавчого листа.

Згідно ч. 2 ст. 197 ЦПК України фіксування судового процесу технічними засобами не здійснюється.

Суд, перевіривши матеріали справи, вважає, що заява ОСОБА_3 про видачу дубліката виконавчого листа, підлягає до задоволення.

Судом встановлено, що рішенням Пустомитівського районного суду Львівської області від 27.04.2007 року по цивільній справі № 2 - 444/2007 за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про стягнення аліментів на утримання дітей, позовні вимоги задоволено повністю та вирішено, стягувати з ОСОБА_4 на користь ОСОБА_3 аліменти у розмірі 1/3 частини з усіх видів його заробітку, але не менше тридцяти відсотків від прожиткового мінімуму, щомісячно для дитини відповідного віку, на утримання неповнолітніх дочок ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_2 до досягнення дітьми повноліття, з дня подачі заяви до суду, а саме з 26.01.2007 року.

Рішення суду звернено до виконання та 02.07.2007 року стягувачу видано виконавчий лист, що підтверджується його розпискою, яка міститься в матеріалах справи № 2 - 444/2007 .

Судом встановлено, що на даний час рішення суду не виконано та виконавчий документ повторно до виконання не звертався, оскільки був втрачений позивачкою.

Згідно ч. 1 ст. 370 ЦПК України замість втраченого оригіналу виконавчого листа, суд, який видав виконавчий лист, має право за заявою стягувача видати його дублікат.

З урахуванням наведеного, суд вважає, що вимоги заявника є підставними та підлягають задоволенню.

Керуючись ст. 370 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ :

Заяву ОСОБА_3 про видачу дубліката виконавчого листа - задоволити.

Видати дублікат виконавчого листа виданого Пустомитівським районним судом Львівської області на виконання рішення суду від 27.04.2007 року по цивільній справі № 2 - 444/2007 за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, про стягнення з ОСОБА_4 на користь ОСОБА_3 аліментів у розмірі 1/3 частини з усіх видів його заробітку, але не менше тридцяти відсотків від прожиткового мінімуму, щомісячно для дитини відповідного віку, на утримання неповнолітніх дочок ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_2 до досягнення дітьми повноліття, з дня подачі заяви до суду, а саме з 26.01.2007 року.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області, яка подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

СуддяОСОБА_1

СудПустомитівський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення10.03.2016
Оприлюднено30.03.2016
Номер документу56717040
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-445/07

Ухвала від 10.03.2016

Цивільне

Пустомитівський районний суд Львівської області

Кукса Д. А.

Рішення від 17.12.2007

Цивільне

Ватутінський міський суд Черкаської області

Терещенко Н.І.

Рішення від 25.12.2007

Цивільне

Дворічанський районний суд Харківської області

Ісаєва І.А.

Ухвала від 31.05.2007

Цивільне

Джанкойський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим

Глєбов О.А.

Рішення від 31.10.2007

Цивільне

Борзнянський районний суд Чернігівської області

Затєєва С.Д.

Рішення від 17.09.2007

Цивільне

Острозький районний суд Рівненської області

Гуц Ф.Л.

Рішення від 12.04.2007

Цивільне

Новотроїцький районний суд Херсонської області

Марківський О.В.

Ухвала від 11.10.2007

Цивільне

Кегичівський районний суд Харківської області

Криворотов С.В.

Рішення від 11.10.2007

Цивільне

Теплицький районний суд Вінницької області

Панченко Д.І.

Рішення від 17.09.2007

Цивільне

Таращанський районний суд Київської області

Бойко М.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні