ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 61022 м. Харків, пр. Науки, буд.5, тел./факс 702-10-79 inbox@lg.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
26 травня 2016 року Справа № 913/619/16
Провадження №15/913/619/16
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об'єднання» , м.Луганськ
до Приватного малого підприємства «Прометей» , м.Рубіжне Луганської області
про стягнення 74263 грн 69 коп.
Суддя Смола С.В.
Секретар судового засідання Дмітрієва К.С.
У засіданні брали участь:
від позивача - ОСОБА_1 - юрисконсульт 1 категорії групи правового забезпечення Сєвєродонецького району електричних мереж, довіреність №25 від 04.01.2016;
від відповідача - представник не прибув.
С У Т Ь С П О Р У:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об'єднання» звернулося до господарського суду Луганської області з позовом до Приватного малого підприємства «Прометей» про стягнення заборгованості за договором про постачання електричної енергії №155 від 22.07.2011 за активну електроенергію в сумі 19125 грн 77 коп., за перетікання реактивної електроенергії в сумі 6810 грн 93 коп., інфляційних втрат у сумі 15148 грн 10 коп., 3% річних у сум 8189 грн 98 коп., пені в сумі 24988 грн 91 коп.
Дослідивши матеріали справи, господарський суд
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою господарського суду Луганської області від 16.05.2016 було порушено провадження у справі та її розгляд призначений на 26.05.2016.
Відповідач в судове засідання не прибув, причин неявки суду не повідомив, вимог ухвали не виконав.
З огляду на неявку представника відповідача та неподанням сторонами всіх витребуваних судом документів з метою повного та всебічного розгляду справи, суд вважає необхідним відкласти її розгляд.
Керуючись ст.ст.77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
У Х В А Л И В:
1. Розгляд справи відкласти на 07.06.2016 о 10 год. 10 хв.
2. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду за адресою: м.Харків, проспект Науки, 5, в залі судових засідань №109 .
3. Зобов'язати позивача:
- подати письмові пояснення на відзив відповідача, документальне підтвердження пояснень, оригінали документів доданих до позовної заяви (для огляду);
- подати фіскальний чек про направлення позовної заяви та доданих до неї документів відповідачеві;
- подати банківські виписки з платежів, які надійшли від відповідача за договором про постачання електричної енергії №155 від 22.07.2011;
- подати податкові накладні з ПДВ, виписані відповідачеві за договором про постачання електричної енергії №155 від 22.07.2011 за період з грудня 2015 року по березень 2016 року;
- провести за своєю ініціативою звірку розрахунків з відповідачем за договором про постачання електричної енергії №155 від 22.07.2011 на день розгляду справи, за результатами звірки скласти акт, в якому вказати суму боргу, підписаний повноважними представниками сторін (керівником та бухгалтером); детальний акт звірки з зазначенням підстав, з яких господарські операції були проведені в бухгалтерському обліку підприємства, в належній формі подати господарському суду.
4. Зобов'язати відповідача:
- подати відзив на позовну заяву, докази його надсилання позивачу, документальне підтвердження викладених у відзиві доводів;
- документи у підтвердження правового статусу;
- у разі часткової/повної сплати суми, що заявлена у позові, надати оригінали відповідних платіжних документів для огляду, належні копії до справи;
- провести за своєю ініціативою звірку розрахунків з позивачем за договором про постачання електричної енергії №155 від 22.07.2011 на день розгляду справи, за результатами звірки скласти акт, в якому вказати суму боргу, підписаний повноважними представниками сторін (керівником та бухгалтером); детальний акт звірки з зазначенням підстав, з яких господарські операції були проведені в бухгалтерському обліку підприємства, в належній формі подати господарському суду;
- подати контррозрахунок суми боргу, інфляційних нарахувань, 3% річних, пені у разі незгоди з їх розміром;
- при наявності заперечень по справі - документальне підтвердження.
Інформація про дату та час судового засідання розміщена на сторінці суду офіційного веб-порталу «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет ( http://lg.arbitr.gov.ua/ ).
Зобов'язати сторін надати витребувані судом матеріали до канцелярії суду за три дні до дати судового засідання.
Явка повноважних та компетентних представників у судове засідання на їх розсуд.
Звернути увагу учасників судового процесу, що відповідно до ч.2 ст.36 Господарського процесуального кодексу України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії. Пунктом 5.27 Національного стандарту України «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації» (ДСТУ 4163-2003) передбачено, що відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом» , назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії; підпис такої особи засвідчується відбитком печатки підприємства, установи, організації (за наявності); засвідчуватись має кожна сторінка документу.
Попередити сторони, що за не надіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України з них може бути стягнутий штраф у сумі до 1700 грн.; за умисне невиконання рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню наступає кримінальна відповідальність за ст.382 Кримінального кодексу України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її винесення.
Суддя С.В. Смола
Суд | Господарський суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 26.05.2016 |
Оприлюднено | 01.06.2016 |
Номер документу | 57931044 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Луганської області
Смола С.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні