Справа № 2-623/12
Провадження № 2/1015/7664/11
РІШЕННЯ
Іменем України
25.01.2012 року Києво-Святошинський районний суд Київської області у складі
головуючого судді Нікушина В.В.
при секретарі Василенко Н.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановив:
У листопаді 2011 року ОСОБА_1 звернувся до районного суду з вищевказаним позовом. Свої вимоги мотивував тим, що 2 роки він зі своєю дружиною не проживають разом та не ведуть спільного господарства. Від сумісного проживання мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Оскільки подальше збереження шлюбу є неможливим та суперечить його інтересам, просив суд розірвати шлюб, зареєстрований 31 серпня 2001 року у Відділі реєстрації актів громадянського стану Старокиївського районного управління юстиції м.Києва, актовий запис №126.
У судовому засіданні ОСОБА_1 позовні вимоги підтримав. Суду пояснив, що у нього з дружиною постійно виникають сварки, через нерозуміння одне одного. Мають різні погляди на важливі життєві відносини. З квітня 2010 року не живуть разом та не підтримують шлюбних стосунків. Тому подальше збереження шлюбу є неможливим.
У судовому засіданні відповідачка позовні вимоги визнала, просила шлюб розірвати. Суду пояснила, що вони не проживають разом два роки року, шлюбних відносин не підтримують, тому примирення між ними неможливе.
Судом встановлено, що 31 серпня 2001 року між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 було укладено шлюб, який зареєстрований у Відділі реєстрації актів громадянського стану Старокиївського районного управління юстиції м.Києва, актовий запис №126.
Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Сторони по справі не проживають разом протягом двох років, спільного господарства не ведуть, шлюбних відносин вони не підтримують.
Відповідно до ст.110 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя.
При розгляді справ суд має встановлювати фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову, можливість збереження шлюбу в подальшому.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що має істотне значення.
Оскільки судом встановлено, що сторони протягом двох років не проживають разом, шлюбних відносин не підтримують, спільного господарства не ведуть, примирення між ними не можливе, тому шлюб між ним ними може бути розірваним.
Керуючись ст.ст. 110, 112 СК України, ст.ст. 213, 218ЦПК України, -
вирішив:
Позов ОСОБА_1 задовольнити.
Шлюб, зареєстрований 31 серпня 2001 року між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 у року у Відділі реєстрації актів громадянського стану Старокиївського районного управління юстиції м.Києва, актовий запис №126, - розірвати.
Залишити ОСОБА_2 прізвище «Голєндзовська».
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя В.В.Нікушин
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 25.01.2012 |
Оприлюднено | 06.06.2016 |
Номер документу | 58019502 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Нікушин В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні