cpg1251
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
02 червня 2016 року Справа № 918/1175/15
Колегія суддів Вищого господарського суду України у складі :
головуючого суддіХодаківської І.П., суддівФролової Г.М., Корсака В.А., розглянувши клопотання проКомунального закладу "Рівненська обласна станція переливання крові" участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції на постанову від 23.03.2016 Рівненського апеляційного господарського суду у справі№918/1175/15 господарського Рівненської області за позовомТОВ "Оптіматрейдінг" до 1.Комунального закладу "Рівненська обласна станція переливання крові", 2.Товариства з обмеженою відповідальністю "Ледум" провизнання недійсним рішення та договору ВСТАНОВИВ :
Ухвалою Вищого господарського суду України від 18.05.2016 року прийнято касаційну скаргу до провадження та призначено її розгляд у судовому засіданні на 09.06.2016 року о 10 год. 25 хв.
31.05.2016 року до Вищого господарського суду України надійшло клопотання представника Комунального закладу "Рівненська обласна станція переливання крові" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Представником Комунального закладу "Рівненська обласна станція переливання крові" в зазначеному клопотанні вказано найменування та місцезнаходження найближчого суду, до якого може прибути скаржник - Рівненський апеляційний господарський суд, м. Рівне, вул. Яворницького, 59.
Згідно зі статтею 74 1 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, третьої особи, прокурора, іншого учасника судового процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь. Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується господарським судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає. Участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції згідно з правилами цієї статті може відбуватися під час вирішення господарських спорів у судах першої, апеляційної, касаційної інстанцій та перегляду справ Верховним Судом України.
Судова колегія зазначає: згідно Web-програми "Бронювання систем відеоконференцзв'язку" за даними Рівненського апеляційного господарського суду проведення судового засідання в режимі відеоконференції неможливо в зв'язку з бронюванням залів 09.06.16 з 10:00 до 12:00.
Крім того, у клопотанні представником Комунального закладу "Рівненська обласна станція переливання крові" не міститься жодного обґрунтування щодо причин необхідності в проведенні судового засідання в режимі відеоконференції; не зазначено обставин, що перешкоджають заявникові брати участь у судовому засіданні в загальному порядку.
Враховуючи викладене, Вищий господарський суд України не вбачає підстав для задоволення зазначеного клопотання.
Керуючись ст. ст. 74 1 , 86, 111 5 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ: У задоволенні клопотання Комунального закладу "Рівненська обласна станція переливання крові" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відмовити.
У Х В А Л И В:
Головуючий суддя І.П. Ходаківська
Г.М. Фролова
В.А. Корсак
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 02.06.2016 |
Оприлюднено | 06.06.2016 |
Номер документу | 58074120 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Ходаківська І.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні