РІШЕННЯ
Іменем України
07.10.2010 року
Франківський районний суд м. Львова в складі:
головуючої - судді: Дячишин В.Ф.
при секретарі: Трубич З.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів-
встановив:
позивач звернулася з позовом в суд до відповідача про стягнення аліментів на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі 1/4 частини в видів заробітку, починаючи з дня звернення до суду з 08.09.2010 року і до досягнення дитин повноліття, але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку щомісяч Свої вимоги мотивує тим, що у шлюбі з відповідачем народився син - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1. Оскільки матеріальний стан важкий, а відлові; ухиляється від обов'язку утримувати свою дитину, просить позов задоволити.
Позивач в судовому засіданні пояснення дав аналогічні викладеним в позовній за просить позов задоволити.
В судовому засіданні відповідач проти позову не заперечив, згідний сплачувати аліменті розмір 1/4 всіх видів заробітку.
Заслухавши пояснення позивача, відповідача, дослідивши матеріали справи, суд вваж що позов слід задоволити.
Судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 23 листопада 2002 року у міської відділі РАЦС Львівського міського управління, актовий запис №3534. Від шлюбу народився с ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, котрий перебуває на її утриманні
Як вбачається із ч.1ст.183 СК України, частка заробітку (доходу) матері, батька, яка бу стягуватися як аліменти на дитину, визначається судом.
Відповідно до ч.2 ст.182 СК України, мінімальний розмір аліментів на одну дитину може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Враховуючи наведене, суд приходить до висновку, що позов є підставним і підлягає , задоволення з тих підстав, що відповідач неналежно виконує обв'язки по утриманню дитини. Однак, суд вважає, що стягнення слід визначити в процентному розмірі, а саме в розмірі 1/4 всіх видів заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Аліменти слід стягувати з дня звернення позивачки до суду та допустити негайного виконання у межах одномісячного сукупного платежу аліментів на дитину.
Разом з тим, відповідно до ч.3 п.4 ст.81 ЦПК України не підлягають оплаті при звернен до суду і покладаються на сторони після розгляду справи судом, витрати за інформаційно технічне забезпечення у справах про стягнення аліментів, а відтак з ОСОБА_2 слід стягнути судовий збір у розмірі 51( п'ятдесят одну) гривню державного мита і 120 (сто двадцять) гривень на оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляд цивільної справи.
Керуючись ст.ст.4, 10, 60, 88, 212, 215, 367 ЦПК України, ст.ст.166, 180, 181, 182, 183, 19 СК України, суд -
вирішив:
позов задовольнити частково.
Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 в користь ОСОБА_5 1/4 заробітку щомісячно з дня пред'явлення позову на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі 1/4 всіх видів заробітку, але н менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з дн звернення позивачки до суду, тобто з 08.09.2010 року і до досягнення дитиною повноліття.
Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір у розмірі 51 (п'ятдесят одної) гривні державного мита та 120 (сто двадцять) гривень на оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи.
Рішення підлягає негайному виконанню у межах одномісячного сукупного платежу аліментів на дитину.
На рішення суду може бути подано апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня проголошення рішення до Апеляційного суду Львівської області.
Суддя Дячишин В.Ф.
Суд | Франківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 07.10.2010 |
Оприлюднено | 16.06.2016 |
Номер документу | 58275016 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Цивільне
Франківський районний суд м.Львова
Дячишин В. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні