Справа № 444/1276/16-ц
Провадження № 2/444/678/2016
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
23 червня 2016 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Мікула В. Є., ознайомившись з матеріалами цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, 3-тя особа : Державний нотаріус Жовківської держаної нотаріальної контори ОСОБА_4 про визнання недійсними договору дарування житлового будинку та договору дарування земельної ділянки,-
ВСТАНОВИВ :
Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3, 3-тя особа : Державний нотаріус Жовківської держаної нотаріальної контори ОСОБА_4 про визнання недійсними договору дарування житлового будинку та договору дарування земельної ділянки
Дана позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України. Так, при подачі даного позову не в повному обсязі сплачено судовий збір.
Відповідно до ст. 4 Закону України "Про судовий збір" - судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Відповідно до ст. 4 ч. 2 п. 3 Закону України "Про судовий збір", за подання до суду позовної заяви немайнового характеру, яка подана фізичною особою, ставка судового збору складає 0,4 розміру мінімальної заробітної плати, що становить 551 грн. 20 коп.
Як вбачається із прохальної частини позовної заяви, позивач ставить три позовні вимоги немайнового характеру.
Відповідно до ст. 6 Закону України «Про судовий збір», у разі коли в позовній заяві об’єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Згідно ст. 8 Закону України "Про Державний бюджет ", станом на 01 січня 2016 року розмір мінімальної заробітної плати становить 1 378 грн. 00 коп.
Отже, позивачу необхідно сплатити судовий збір за кожну позовну вимогу немайнового характеру в розмірі по 551 грн. 20 коп.
Позивачем при подачі позову дані вимоги Закону не виконані.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Враховуючи вищенаведене, приходжу до переконання, що позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, 3-тя особа : Державний нотаріус Жовківської держаної нотаріальної контори ОСОБА_4 про визнання недійсними договору дарування житлового будинку та договору дарування земельної ділянки, слід залишити без руху та надати позивачу строк для усунення недоліків.
Керуючись ст. 119, 121 ЦПК України, З.У. «Про судовий збір» (із змінами та доповненнями), суддя, -
УХВАЛИВ :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, 3-тя особа : Державний нотаріус Жовківської держаної нотаріальної контори ОСОБА_4 про визнання недійсними договору дарування житлового будинку та договору дарування земельної ділянки - залишити без руху , надавши позивачу строк для усунення недоліків терміном 5 (п’ять) дні з дня отримання ухвали.
В разі невиконання вимог судді про усунення недоліків в наданий строк, відповідно до вимог ст. 121 ЦПК України, позовна заява буде вважатись неподаною та повернута позивачу зі всіма доданими до неї документами.
Ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Мікула В. Є.
Суд | Жовківський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 23.06.2016 |
Оприлюднено | 29.06.2016 |
Номер документу | 58475834 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жовківський районний суд Львівської області
Мікула В. Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні