Ухвала
від 05.07.2016 по справі 766/6233/16-а
ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 766/6233/16

н/п 2-а/766/272/16

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про залишення позовної заяви без руху

05 липня 2016 року Суддя Херсонського міського суду Херсонської області Майдан С.І., розглянувши матеріали справи за адміністративним позовом ОСОБА_1 до заступника начальника Херсонської митниці ДФС - начальник управління боротьби з митними правопорушеннями ОСОБА_2 про скасування постанови в справі про порушення митних правил,

встановила:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просить суд скасувати постанову в справі про порушення митних правил №0110/50804/16 від 16.06.2016 року, відповідно до якої ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні порушення митних правил, передбачених ст. 480 МК України, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 17000 грн.; провадження по справі закрити.

Дана позовна заява не відповідає вимогам ст. 106 КАС України.

Згідно ч.3 ст. 106 КАС України до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Стаття 288 Кодексу України про адміністративне правопорушення передбачає оскарження постанов і до інших державних органів, тому при оскарженні до суду дій суб'єктів владних повноважень, застосовуються правила Кодексу адміністративного судочинства України, яким передбачено сплату судового збору.

Перелік випадків, коли судовий збір не справляється передбачено ч.2 ч. 3 Закону України «Про судовий збір».

Статтею 5 Закону України «Про судовий збір» передбачено пільги щодо сплати судового збору.

З урахуванням викладеного та в порушенням вимог Закону України «Про судовий збір» позивачем не додано до адміністративного позову квитанції про сплату судового збору або документ, що звільняє від його сплати.

За вказаних обставин адміністративний позов підлягає залишенню без руху для виправлення недоліків, а саме: сплатити судовий збір на р/рахунок Херсонського міського суду Херсонської області за подання адміністративного позову немайнового характеру, який подано фізичною особою, що становить 0,4 розміру мінімальної заробітної плати, а саме: 551,20 гривень або зазначити та долучити документ, який звільняє від його сплати, надати позивачу строк для виправлення вказаних недоліків.

Керуючись ст.ст. 106, 108 КАС України, ст. 288 КУпАП, ЗУ «Про судовий збір», суддя,

ухвалила:

Адміністративну позовну заяву ОСОБА_1 до заступника начальника Херсонської митниці ДФС - начальник управління боротьби з митними правопорушеннями ОСОБА_2 про скасування постанови в справі про порушення митних правил залишити без руху, надавши позивачу строк для виправлення вказаних недоліків протягом п'яти днів з моменту отримання копії ухвали.

Роз'яснити, що у випадку не усунення позивачем недоліків позовної заяви у зазначений вище термін позовна заява буде повернута.

Залишення позовної заяви без руху не позбавляють права повторного звернення до адміністративного суду.

Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі у п'ятиденний строк апеляційної скарги з дня отримання копії ухвали через Херсонський міський суд Херсонської області.

Суддя: С.І.Майдан

СудХерсонський міський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення05.07.2016
Оприлюднено08.07.2016
Номер документу58774127
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —766/6233/16-а

Ухвала від 08.12.2016

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Єщенко О.В.

Ухвала від 08.12.2016

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Єщенко О.В.

Ухвала від 24.10.2016

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Єщенко О.В.

Ухвала від 24.10.2016

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Єщенко О.В.

Постанова від 20.09.2016

Адміністративне

Херсонський міський суд Херсонської області

Майдан С. І.

Постанова від 20.09.2016

Адміністративне

Херсонський міський суд Херсонської області

Майдан С. І.

Ухвала від 20.07.2016

Адміністративне

Херсонський міський суд Херсонської області

Майдан С. І.

Ухвала від 05.07.2016

Адміністративне

Херсонський міський суд Херсонської області

Майдан С. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні