справа №732/791/16-ц
провадження № 2-во/732/10/16
Ухвала
12.07.2016 року м.Городня
Городнянський районний суд Чернігівської області у складі: головуючої - судді Карпинської Н.М., секретарі - Шевеленко К.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Городня заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні Городнянського районного суду Чернігівської області від 15 червня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області (треті особи: ОСОБА_3, відділ Держгеокадастру у Городнянському районі Чернігівської області, Городнянська районна державна нотаріальна контора Чернігівської області) про визнання права власності на земельні ділянки в порядку спадкування за заповітом,
ВСТАНОВИВ:
15 червня 2016 року судом постановлено рішення у справі за позовом ОСОБА_2 до Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області (треті особи: ОСОБА_3, відділ Держгеокадастру у Городнянському районі Чернігівської області, Городнянська районна державна нотаріальна контора Чернігівської області) про визнання права власності на земельні ділянки в порядку спадкування за заповітом. Визнані за спадкоємцем права, які належали спадкодавцю.
04 липня 2016 року до суду звернувся представник позивача і просив постановити ухвалу про виправлення описки у рішенні, посилаючись на те, що в рішенні вказується, що земельні ділянки розташовані на території Тупичівської сільської ради Городнянського району, Чернігівської області, а згідно витягу із Державного земельного кадастру місцем розташування цих земельних ділянок є: Чернігівська область, Городнянський район, село Тупичів, вулиця Комсомольська, № 57.
В судове засідання учасники не з'явились. Їх неявка не перешкоджає вирішенню заявлених вимог по суті.
Вивчивши мотиви поданої заяви, суд описок у судовому рішенні не знайшов.
У відповідності до ст. 219 ЦПК України виправленню підлягають описки та арифметичні помилки.
На спадкоємця переведені всі права, які мав спадкодавець.
Адреси присвоюються будинкам та спорудам.
Ідентифікація земельної ділянки здійснюється за її кадастровим номером, що є неповторним.
До Державного земельного кадастру вносяться відомості про місце розташування земельної ділянки, тож витяг з державного кадастру є самостійним документом, що підтверджує фактичне місце розташування земельної ділянки та витребовується органом реєстрації для внесення відомостей до Реєстру речових прав.
Таким чином, спір у набувача виник з органом реєстрації, а оскільки судом переведені права, які належали спадкодавцю, законних підстав для зміни судового рішення, чого фактично вимагає представник, суд не вбачає. Тим паче відсутні підстави для постановлення ухвали в порядку статті 219 ЦПК України.
Керуючись ст. 219 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Відмовити у задоволенні заяви ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні Городнянського районного суду Чернігівської області від 15 червня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області (треті особи: ОСОБА_3, відділ Держгеокадастру у Городнянському районі Чернігівської області, Городнянська районна державна нотаріальна контора Чернігівської області) про визнання права власності на земельні ділянки в порядку спадкування за заповітом.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали до апеляційного суду Чернігівської області через Городнянський районний суд.
Суддя Карпинська Н.М.
Суд | Городнянський районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 12.07.2016 |
Оприлюднено | 15.07.2016 |
Номер документу | 58901001 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Городнянський районний суд Чернігівської області
Карпинська Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні