Ухвала
від 12.07.2016 по справі 910/9363/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua УХВАЛА

12.07.2016Справа № 910/9363/16

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "МВІ" До Товариства з обмеженою відповідальністю "Будайленд" Простягнення 204 269,78 грн. Суддя Ярмак О.М.

Представники:

від позивачаКохан В.М. (представник за довіреністю від 27.12.2015) від відповідачане з'явився

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "МВІ" звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Будайленд" про стягнення 204 269,78 грн. суми боргу (попередньої оплати) за непоставлений товар

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 26.05.2016 за вказаним позовом порушено провадження у справі № 910/9363/16 та призначено до розгляду на 12.07.2016.

07.06.2016 позивачем подано клопотання про приєднання до матеріалів справи додаткових документів (податкових накладних, рахунків на оплату).

Відповідач в засідання суду 12.07.2016 уповноваженого представника не направив, про причини його неявки суд не повідомив, витребувані судом документи не подав.

У зв'язку з неявкою в засідання суду представника відповідача та невиконанням сторонами вимог ухвали про порушення провадження у справі, розгляд справи підлягає відкладенню в порядку ст. 77 Господарського процесуального кодексу України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи на 26.07.16 об 11:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва у залі судових засідань № 10 (корпус Б).

2. Викликати в судове засідання представників сторін, повноваження яких мають бути підтверджені належним чином оформленими довіреностями.

3. Зобов'язати позивача надати: оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, витяг про включення до ЄДРПОУ позивача та відповідача станом на час розгляду справи, докази настання строків оплати, оригінали доказів направлення копії позовної заяви з додатками відповідачу, установчі документи (оригінали для огляду, засвідчені копії для долучення до матеріалів справи), договір № 060911 від 06.09.2011, а також доплатити судовий збір в розмірі 1 коп.

4. Зобов'язати відповідача надати: письмовий відзив з підтверджуючими документами в оригіналах, або належним чином засвідчених копіях, витяг про включення до ЄДРПОУ станом на час розгляду справи, контррозрахунок суми позову, установчі документи (оригінали для огляду, засвідчені копії для долучення до матеріалів справи).

5. Попередити сторони про відповідальність за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, передбачену п. 5 ст. 83 ГПК України, про можливість розгляду справи відповідно до положень ст. 75 ГПК України за наявними у ній матеріалами, а також позивача - про зміст норм п. 5 ч. 1 ст. 81 ГПК України.

Суддя О.М. Ярмак

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення12.07.2016
Оприлюднено18.07.2016
Номер документу58950734
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/9363/16

Рішення від 26.07.2016

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ярмак О.М.

Ухвала від 12.07.2016

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ярмак О.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні