СУДОВИЙ НАКАЗ
Справа № 569/8052/16-ц
01 липня 2016 року м. Рівне
Суддя Рівненського міського суду Бердій М.А., розглянувши заяву ОСОБА_1 до ТзОВ-фірми «Дари Полісся» про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати .
У відповідності до ч.1 ст.115 КЗпП України заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.
Відповідно до ст.116 КЗпП України при звільненні працівника виплата всіх сум, що належить йому, має провадитись у день звільнення.
Керуючись ст.ст.45,96,102,103 ЦПК України, ст.ст.115,116 КЗпП України,-
НАКАЗУЮ:
1. Стягнути з ТзОВ-фірми «Дари Полісся» (АДРЕСА_1, р/р 26009236152, в ПАТ «ОСОБА_2 Аваль» м. Київ, МФО 380805) на користь ОСОБА_1 , який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 , нараховану, але не виплачену суму заробітної плати у розмірі 73 000,00 (сімдесят три тисячі) грн.;
2. Стягнути з ТзОВ-фірми «Дари Полісся» (АДРЕСА_1, р/р 26009236152, в ПАТ «ОСОБА_2 Аваль» м. Київ, МФО 380805)судовий збір в розмірі 689,00 грн. в дохід держави.
3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя Рівненського
міського суду ОСОБА_3
Відповідно до ст.105. ЦПК України , боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі. У заяві про скасування судового наказу має бути зазначено:
1) найменування суду, в який подається заява;
2) ім'я (найменування) стягувача та боржника, а також ім'я (найменування) представника боржника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження;
3) наказ, що оспорюється;
4) посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача;
5) посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача;
6) перелік документів, що додаються до заяви. Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві. До заяви, яка подається представником боржника, має бути додано документ, що підтверджує його повноваження. До неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу застосовуються норми статті 121 цього Кодексу .
Відповідно до ст.106 ЦПК України , у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Суд | Рівненський міський суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 01.07.2016 |
Оприлюднено | 26.07.2016 |
Номер документу | 59124997 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Рівненський міський суд Рівненської області
Бердій М.А. М. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні