ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
25.07.2016 Справа № 904/2482/16
Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Коваль Л.А. (доповідач)
суддів: Верхогляд Т.А., Чередка А.Є.
при секретарі судового засідання: Крицькій Я.Б.,
за участю представників сторін:
від позивача: представник ОСОБА_1, довіреність №01ю від 01.01.2016 року;
від відповідача: представник ОСОБА_2, довіреність №214 від 11.09.2013 року;
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Приватного підприємства "Агрофірма Старт" на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 02.06.2016 року у справі № 904/2482/16
за позовом Приватного підприємства "Агрофірма Старт", с. Кочережки Павлоградського району Дніпропетровської області
до ОСОБА_3, с. Кочережки Павлоградського району Дніпропетровської області
про визнання права власності на майно
ВСТАНОВИВ:
Приватне підприємство "Агрофірма Старт" звернулося до господарського суду Дніпропетровської області з позовною заявою до ОСОБА_3 про визнання права власності на об’єкти нерухомого майна:
- зерносховище (склад №2) за адресою: провулок Робочий, 5а, с. Кочережки, Павлоградський район, Дніпропетровська область;
- зерносховище (склад №3) за адресою: провулок Робочий, 6а, с. Кочережки, Павлоградський район, Дніпропетровська область;
- гаражі тракторні за адресою: провулок Робочий, 4а, с. Кочережки, Павлоградський район, Дніпропетровська область.
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 02.06.2016 року у справі № 904/2482/16 (суддя Соловйова А.Є.) в задоволенні позову відмовлено.
Не погодившись з прийнятим рішенням, Приватне підприємство "Агрофірма Старт" подало апеляційну скаргу про скасування цього рішення суду та прийняття нового рішення про задоволення позовних вимог у повному обсязі.
У судовому засіданні представники позивача та відповідача заявили клопотання про продовження строку розгляду спору.
Враховуючи необхідність витребування додаткових матеріалів, апеляційний господарський суд вбачає підстави для відкладення розгляду апеляційної скарги та задоволення клопотань позивача та відповідача про продовження строку розгляду спору у справі.
Керуючись ст.ст. 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, апеляційний господарський суд -
УХВАЛИВ:
1. Продовжити строк розгляду спору терміном на 15 днів.
2. Розгляд апеляційної скарги відкласти в судове засідання на 05.09.2016 р. о 10:30 год. Засідання відбудеться в приміщенні Дніпропетровського апеляційного господарського суду, що розташований за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 65, зал засідань № 201 .
3. Учасникам процесу забезпечити явку повноважних представників у судове засідання.
4. Витребувати у Павлоградської районної державної адміністрації (51400, м. Павлоград, вул. К. Маркса, 98) копії установчих документів Колективного сільськогосподарського підприємства "Шевченко" (село Кочережки Павлоградського району Дніпропетровської області, ідентифікаційний код 03742191), правонаступником якого був Сільськогосподарський виробничий кооператив "Шевченко" (ідентифікаційний код 03742191).
Додатково повідомляємо, що за поясненнями сторони у справі Колективне сільськогосподарське підприємство "Шевченко" існувало до 2000 року, в подальшому було ліквідовано з правонаступником; іншої інформації суд не має.
5. Витребувати у Головного управління статистики у Дніпропетровській області (49000, м. Дніпропетровськ, вул. Столярова, 3) інформацію щодо підприємств, місцезнаходження яких село Кочережки Павлоградського району Дніпропетровської області, ідентифікаційний код 03742191, а саме їх найменування, у разі ліквідації з правонаступництвом дати їх припинення, як юридичних осіб, і реєстрації їх правонаступників.
Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення вказаних апеляційним господарським судом дій, враховуючи положення ст. 99 Господарського процесуального кодексу України, з винної сторони стягується штраф у порядку і розмірі, передбачених п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України.
Головуючий суддя Л.А. Коваль
Суддя Т.А. Верхогляд
Суддя А.Є. Чередко
Суд | Дніпропетровський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 25.07.2016 |
Оприлюднено | 29.07.2016 |
Номер документу | 59201904 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Коваль Любов Анатоліївна
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Коваль Любов Анатоліївна
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Коваль Любов Анатоліївна
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Коваль Любов Анатоліївна
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Коваль Любов Анатоліївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні