Ухвала
від 29.07.2016 по справі 193/1501/16-ц
СОФІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ЄУН 193/1501/16

Провадження № 2/193/427/16

У Х В А Л А

29 липня 2016 року сел. Софіївка

Суддя Софіївського районного суду Дніпропетровської області Шумська О.В., ознайомившись із позовною заявою ОСОБА_1, представник позивача - ОСОБА_2, до ОСОБА_3, про розірвання договору оренди земельної ділянки ,-

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернулась до Софіївського районного суду Дніпропетровської області до ОСОБА_3, про розірвання договору оренди земельної ділянки.

Відповідно до ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі; зміст позовних вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування, перелік документів, що додаються до заяви.

У вказаній позовній заяві зазначені вимоги ст. 119 ЦПК України не були дотримані.

Відповідно до ч.5 ст.119 ЦПК Українидо позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору.

Згідно ст. 4 Закону України «Про судовий збір», судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати. На момент подання позивачем позову до суду, розмір судового збору за подання позовної заяви немайнового характеру складав 0,4 розміру мінімальної заробітної плати. Тобто, позивач подаючи позовну заяву до суду повинен був сплатити судовий збір в розмірі 551, 20 грн., однак до матеріалів позовної заяви не надано оригіналу квитанції чи платіжного доручення в підтвердження сплати судового збору. Канцелярією Софіївського районного суду Дніпропетровської області було складено відповідний акт про те, що під час розкриття конверта надісланого рекомендованим листом ,відсутній оригінал квитанції про сплату судового збору.

Згідно з ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 ЦПК України , постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що позовну заяву ОСОБА_1 , слід залишити без руху.

Керуючись ст. ст. 119 , 121 ЦПК України ,

У Х В А Л И В:

1.Позовну заяву ОСОБА_1, представник позивача - ОСОБА_2, до ОСОБА_3, про розірвання договору оренди земельної ділянки , залишити без руху, надавши позивачу термін для усунення недоліків 5 днів з дня отримання позивачем ухвали, роз'яснивши, що при не усуненні недоліків до вказаного часу позовна заява буде рахуватися не поданою і повернута позивачу, в цьому разі немає перешкод для звернення з новою позовною заявою до суду.

2. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Софіївського районного

суду Дніпропетровської області ОСОБА_4

СудСофіївський районний суд Дніпропетровської області 
Дата ухвалення рішення29.07.2016
Оприлюднено04.08.2016
Номер документу59324165
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —193/1501/16-ц

Рішення від 29.03.2017

Цивільне

Софіївський районний суд Дніпропетровської області

Шумська О. В.

Ухвала від 12.09.2016

Цивільне

Софіївський районний суд Дніпропетровської області

Шумська О. В.

Ухвала від 29.07.2016

Цивільне

Софіївський районний суд Дніпропетровської області

Шумська О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні