Справа № 474/304/16-ц
Провадження № 2/474/129/16
УХВАЛА
про залучення до участі у справі співвідповідача
01.08.16року смт. Врадіївка
Врадіївський районний суд Миколаївської області у складі:
головуючого судді Сокола Ф.Г.
за участю секретаря судового засідання Тодосьєвої А.С.
представника позивача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства В«МиколаївобленергоВ» в інтересах філії Публічного акціонерного товариства В«МиколаївобленергоВ» Врадіївського району Західного округу до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, -
встановив:
22.04.2016р. Публічне акціонерне товариство В«МиколаївобленергоВ» в інтересах філії Публічного акціонерного товариства В«МиколаївобленергоВ» Врадіївського району Західного округу звернулося до суду з позовом до ОСОБА_2, в якому просить стягнути з останнього на свою користь витрати на відновлення опори в сумі 4 868 грн. 82 коп. та 47 грн. 00 коп. за недовідпуск електричної енергії в мережу.
Свої вимоги позивач обґрунтовує тим, що 24.04.2015р. ОСОБА_2 керуючи трактором МТЗ-80 д/з 326-43 ВЕ в смт. Врадіївка по вул. Б.Хмельницького в стані алкогольного сп'яніння не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, та здійснив зіткнення з опорою №58 ф-2 ТП -36. Таким чином, в результаті дії відповідача позивачу була завдана майнова шкода.
В судовому засіданні представник позивача подав заяву, в якій просить залучити до участі у справі співвідповідача власника трактора МТЗ-80 д/з 326-43 ВЕ Шліхаря ОСОБА_3 .
Відповідно до ч. 1 ст. 33 ЦПК України, суд за клопотанням позивача, не припиняючи розгляду справи, замінює первісного відповідача належним відповідачем, якщо позов пред'явлено не до тієї особи, яка має відповідати за позовом, або залучає до участі у справі іншу особу як співвідповідача.
Враховуючи вищевикладене та те, що ОСОБА_4 є власником трактора МТЗ-80 д/з 326-43 ВЕ , а вирішення даного спору стосується його прав та обов'язків щодо заподіяння шкоди джерелом підвищеної небезпеки, суд вважає за необхідне задовольнити заяву представника позивача про залучення до участі у справі співвідповідача.
Керуючись ст.ст. 33, 210 та 293 ЦПК України, суд, -
ухвалив:
Клопотання представника позивача - задовольнити.
Залучити до участі у справі співвідповідача ОСОБА_4.
Копію ухвали, позовної заяви з копіями доданих до неї документів направити ОСОБА_4, копію ухвали позивачу та відповідачу.
Ухвала окремому оскарженню не підлягає.
Суддя Ф.Г. Сокол
Суд | Врадіївський районний суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 01.08.2016 |
Оприлюднено | 04.08.2016 |
Номер документу | 59327217 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Врадіївський районний суд Миколаївської області
Сокол Ф. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні