Справа № 761/5948/13-ц
Провадження № 4-с/761/167/2016
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 червня 2016 року Шевченківський районний суд м.Києва у складі:
головуючого судді: Савицького О.А.,
при секретарі: Личак М.К.,
розглядаючи у відкритому судовому засіданні в приміщені суду цивільну справу за скаргою Публічного акціонерного товариства «Правекс-Банк» на дії головного державного виконавця Відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м.Києві Стельмах Олесі Олександрівни, заінтересована особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Меджик-Лайн»,
ВСТАНОВИВ:
16.03.2016 року представник ПАТ «Правекс-Банк» звернувся до суду зі скаргою на дії головного державного виконавця ВДВС Шевченківського РУЮ у м.Києві Стельмах О.О., заінтересована особа: ТОВ «Меджик-Лайн» щодо визнання незаконною постанови про закінчення виконавчого провадження № 48290102 від 16.01.2016 року та зобов'язання ВДВС Шевченківського РУЮ у м.Києві винести постанову про відновлення виконавчого провадження на підставі ст. 50 Закону України «Про виконавче провадження», накласти арешт на все майно боржника і відновити інші заходи примусового виконання рішення.
З матеріалів справи вбачається, що 27.05.2016 року представником заявника через канцелярію суду було подано заяву про залишення скарги без розгляду.
Представник заінтересованої особи у судовому засіданні проти залишення скарги без розгляду не заперечив.
Представник заявника та державний виконавець у судове засідання не з'явились, своїх представників до суду не направили, про час і місце судового розгляду повідомлялись належним чином у встановленому законом порядку, причини неявки суду повідомлено не було.
Відповідно до п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
На підставі вищевикладеного, суд вважає за необхідне залишити без розгляду скаргу ПАТ «Правекс-Банк» на дії головного державного виконавця ВДВС Шевченківського РУЮ у м.Києві Стельмах О.О., заінтересована особа: ТОВ «Меджик-Лайн».
Керуючись ст.ст. 207, 209, 210, 293, 294 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Скаргу Публічного акціонерного товариства «Правекс-Банк» на дії головного державного виконавця Відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м.Києві Стельмах Олесі Олександрівни, заінтересована особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Меджик-Лайн» - залишити без розгляду.
Ухвалу суду може бути оскаржено до Апеляційного суду м.Києва шляхом подачі апеляційної скарги через Шевченківський районний суд м.Києва протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо її не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо вона не скасована, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя :
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 14.06.2016 |
Оприлюднено | 02.08.2016 |
Номер документу | 59340142 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Савицький О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні