ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
19.08.16р. Справа № 904/5065/16
За позовом Приватного виробничого підприємства "Інструмент-Сервіс" з іноземними інвестиціями, (м. Дніпропетровськ)
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Орбіта-Софт", (м. Дніпропетровськ)
про стягнення 6 821,62 грн.
Головуючий колегії ОСОБА_1
Суддя Мартинюк С.В.
Суддя Панна С.П.
Без участі представників сторін.
СУТЬ СПОРУ:
Приватне виробниче підприємство "Інструмент-сервіс" з іноземними інвестиціями (далі-позивач) звернулось до господарського суду із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Орбіта-Софт" (далі-відповідач) про стягнення 6 821,62 грн.
Сума позову складається наступних сум: 4 218,00 грн. - основного боргу, 2 438,40 грн. - інфляційних втрат, 192,12 грн. - 3% річних
Позовні вимоги мотивовані неналежним виконанням відповідачем грошових зобов'язань за рахунками-фактури, в частині повного та своєчасного розрахунку за поставлений товар.
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 05.07.16р. розгляд справи відкладено на 11.08.16р. на 09 год. 30 хв.
У зв'язку з перебуванням судді Дубініна І.Ю. на лікарняному з 05.08.16р., слухання справи № 904/5065/16 не відбулося, про що сторони були повідомлені листом господарського суду від 09.08.16р.
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 12.08.16р. призначити колегіальний розгляд справи. Для визначення складу колегії за допомогою автоматизованої системи документообігу суду звернутися до Керівника апарату суду. Дату наступного судового засідання призначити після сформування колегіального складу суддів.
Розпорядженням керівника апарату суду від 15.08.2016 року за № 597 "Щодо призначення повторного автоматизованого розподілу" проведено повторний автоматизований розподіл справи № 904/5065/16 в зв'язку з призначенням ухвалою суду від 12.08.2016 року колегіального розгляду справи у складі трьох суддів.
Згідно протоколу автоматичного визначення складу колегії суддів від 15.08.2016 року визначено склад колегії, до якої входять: головуючий суддя Дубінін І.Ю., судді: Петренко Н.Е., Мартинюк С.В.
У зв'язку з перебуванням судді Петренко Н.Е. на лікарняному, відповідно до п. 2.3.25 Положення про автоматизовану систему документообігу суду, розпорядженням господарського суду Дніпропетровської області щодо призначення повторного автоматичного розподілу справ № 627 від 17.08.16р. справу № 904/5065/16 передано на розгляд колегії суддів: Дубінін І.Ю. - головуючий суддя, ОСОБА_2 - суддя, ОСОБА_3 - суддя.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 4 6 , 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти справу № 904/5065/16 до провадження зі зміненим складом колегії.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 08.09.16р. о 09:30год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 3-304 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1а.
3. До засідання подати:
Позивачу - акт звірки взаєморозрахунків сторін (позивачу з’явитись до відповідача); оригінали додатків до позову; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичної осіб - підприємців (державний реєстратор) на відповідача; засвідчену копію довіреності представника у справу; явка в засідання представника обов’язкова.
Відповідачу - письмовий відзив на позовну заяву з підтверджуючими документами; акт звірки взаєморозрахунків сторін (позивачу з’явитись до відповідача); документи, що посвідчують правовий статус виробничої або структурної одиниці; засвідчену копію довіреності представника у справу; явка в засідання представника обов’язкова.
4. Попередити сторін, що за ухилення від вчинення дій, зазначених у цій ухвалі, до них буде застосовано штраф 1 700,00 грн., керівника буде притягнуто до відповідальності у встановленому чинним законодавством України порядку.
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов’язкова.
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\
Головуючий колегії ОСОБА_1
Суддя С.В. Мартинюк
Суддя С.П. Панна
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 19.08.2016 |
Оприлюднено | 26.08.2016 |
Номер документу | 59846235 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Рудовська Інна Анатоліївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Рудовська Інна Анатоліївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Рудовська Інна Анатоліївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Дубінін Ігор Юрійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні