ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
23 серпня 2016 року Справа № 925/986/16
Суддя господарського суду Черкаської області Довгань К.І., розглянувши матеріали за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «СК- АНТАРЕС» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Перше травня комбікормовий завод» про стягнення 120902,34грн.
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду із позовом у якому просить стягнути з відповідача 120902,34грн. заборгованості за договором 01-10-15/1 від 01.10.2015року про надання охоронних послуг.
Подані позовні матеріали є достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду і відкриття провадження у справі.
Крім того до позову додано заяву про забезпечення позову , в якій позивач просить вжити заходів по забезпеченню позову та накласти арешт на грошові кошти, що знаходяться на розрахунковому рахунку та на майно відповідача. Заяву вмотивовано тим, що відповідач ігнорує всі спроби позивача врегулювати спір у досудовому порядку.
Відповідно до ст. 66 Господарського процесуального кодексу України господарський суд за заявою сторони, прокурора або з власної ініціативи має право вжити передбачених статтею 67 цього Кодексу заходів до забезпечення позову. Забезпечення позову допускається в будь-якій стадії провадження у справі, якщо невжиття таких заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду.
Згідно п. 1 постановою Пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011 р. № 16 особа, яка подала заяву про забезпечення позову, повинна обгрунтувати причини звернення із заявою про забезпечення позову. З цією метою та з урахуванням загальних вимог, передбачених статтею 33 ГПК України, обов"язковим є подання доказів наявності фактичних обставин, з якими пов"язується застосування певного заходу до забезпечення позову.
Тобто для застосування заходів забезпечення позову має бути достатньо обґрунтоване припущення, що майно ( в тому числі грошові суми, цінні папери тощо), яке є у відповідача на момент пред‘явлення позову до нього, може зникнути, зменшитись за кількістю або погіршитись за якістю на момент виконання рішення.
З поданих позивачем матеріалів вбачається, що доводи позивача про необхідність вжиття заходів забезпечення позову є лише припущенням заявника, оскільки не підтверджені належними доказами.
Отже заява позивача про вжиття заходів забезпечення позову задоволенню не підлягає оскільки вона є необґрунтованою.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 61, 64, 65, 66 ГПК України, суддя,
УХВАЛИВ:
Прийняти позовну заяву до розгляду і порушити провадження у справі.
Заяву про вжиття заходів забезпечення позову залишити без задоволення
Справу призначити до розгляду на 10:30 "08" вересня 2016 р.
Засідання провести в приміщенні господарського суду, м.Черкаси, бул.Шевченка, 307, к. 322, тел. канцелярії суду: 31-21-49.
Явку у судове засідання представників сторін визнати обов'язковою.
Зобов'язати сторони до дня засідання подати суду такі документи:
Позивача: в судовому засіданні мати оригінали документів, наданих в обґрунтування своїх позовних вимог та довідку про перебування у державному реєстрі відповідача на час розгляду справи.
Відповідача: письмовий відзив на позовну заяву в порядку ст. 59 ГПК України, витяг з ЄДР чи копію довідки з ЄДРПОУ.
Суддя Довгань К.І.
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 23.08.2016 |
Оприлюднено | 26.08.2016 |
Номер документу | 59877572 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Довгань К.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні