Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
Справа № 4-59/11
П О С Т А Н О В А
і м е н е м У к р а ї н и
"06" травня 2011 р. м. Хмільник
Суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Шевчук Л. П. розглянувши матеріали, які надійшли від Хмільницької міжрайпрокуратури у Вінницькій області про надання дозволу на проведення виїмки,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Хмільницької міжрайпрокуратури перебуває кримінальна справа № 11237059, яка порушена відповідно до постанови від 26.04.2011 року за ст. 205 ч. 2 КК України.
Слідством встановлено, що ОСОБА_1, являючись мешканцем с. Хажин Бердичівського району Житомирської області зареєстрував 20 грудня 2004 року фермерське господарство «Кармель»с. Петриківці, з метою отримання у власність земельних ділянок на території с. Петриківці Хмільницького району і умисно здійснив перереєстрацію у Державного реєстратора Хмільницької районної державної адміністрації статуту фермерського господарства «Кармель»шляхом внесення змін затверджених протоколом загальних зборів № 2 від 05 січня 2005 року, зазначивши як членів фермерського господарства ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, які будь-якої трудової участі у діяльності фермерського господарства не здійснювали.
В послідуючому на підставі даних статуту та викладених в ньому відомостей 22 квітня 2005 року Хмільницькою РДА було прийняте розпорядження № 214 «Про надання дозволу на виготовлення проекту приватизації земель по передачі земельних часток (паїв) у власність із земель фермерського господарства «Кармель»на території Петриківської сільської ради загальною площею 24,0335 га на суму 256 548, 91 грн. В результаті ОСОБА_1 заволодів земельними ділянками площею 24,0335 га на загальну суму 256 548, 91 грн.
Приймаючи до відома те, що в управлінні статистики Хмільницького району знаходиться статистична звітність ФГ «Кармель»с. Петриківці Хмільницького району (код ЄДРПОУ 33183379), але управління статистики Хмільницького району відмовило у наданні даної інформації та те, що дані документи мають значення по справі, старший слідчий Хмільницької міжрайонної прокуратури звернувся до суду з поданням та просить зобов'язати начальника управління статистики Хмільницького району надати статистичну звітність ФГ "Кармель" за 2004-2011 роки, зокрема форми 4-сг і 29-сг.
Суддя, розглянувши подання старшого слідчого Хмільницької міжрайонної прокуратури у Вінницькій області, оглянувши матеріали кримінальної справи, вважає, що подання підлягає задоволенню, оскільки дані документи мають значення для розслідування справи та тримання їх можливе в порядку, передбаченому ст. 178 КПК України шляхом проведення виїмки.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 22-23 1 , 178 КПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Подання старшого слідчого Хмільницької міжрайонної прокуратури задовільнити.
Надати дозвіл на проведення виїмки в управлінні статистики Хмільницького району статистичної звітності ФГ "Кармель" за 2004-2011 роки, зокрема форми 4-сг і 29-сг.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_10
Суд | Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 06.05.2011 |
Оприлюднено | 30.08.2016 |
Номер документу | 59896873 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська
Спаї В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні