Справа № 2н- 105- 11
2011 р.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 вересня 2011 року суддя Сватівського районного суду Луганської області Пчолкін С.А. в м. Сватове розглянувши заяву про скасування судового наказу по цивільній справі № 2н-105-11 за заявою ТОВ В«ЛуганськводаВ» про стягнення заборгованості з ОСОБА_1,
ВСТАНОВИВ :
ТОВ В«ЛуганськводаВ»звернувся до суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення заборгованості у розмірі 320,51 грн. з ОСОБА_1
01 вересня 2011 р. суддею Сватівського районного суду було видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 боргу у розмірі 320,51 грн. (триста двадцять грн. 51 коп.), та судових витрат з боржника на користь стягувача у розмірі 55,50 грн., що були останнім сплачені при подачі заяви.
Як вбачається з матеріалів справи боржнику відповідно до ст. 104 ЦПК України копія судового наказу з копією заяви стягувача та доданих до неї документів були надіслані рекомендованим листом із повідомленням 05.09.2011 р. Згідно повідомлення боржник отримав судовий наказ 10.09.11 р.
12.09.2011 року на адресу суду надійшла заява боржника про скасування судового наказу. Але подана заява не відповідає вимогам ст. 105 ЦПК України.
Так, згідно ст. 105 ЦПК України заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі.
У заяві про скасування судового наказу має бути зазначено:
1) найменування суду, в який подається заява;
2) ім'я (найменування) стягувача та боржника, а також ім'я (найменування) представника боржника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження;
3) наказ, що оспорюється;
4) посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача;
5) посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача;
6) перелік документів, що додаються до заяви.
Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві.
До заяви, яка подається представником боржника, має бути додано документ, що підтверджує його повноваження.
До неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу застосовуються норми статті 121 цього Кодексу.
Але боржник вимог закону не виконав, так в заяві відсутні: найменування суду, в який подається заява; ім'я (найменування) стягувача, його місцезнаходження; посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача; перелік документів, що додаються до заяви. Також до заяви не додані її копії та копії доданих до неї документів для надання стягувачеві.
За таких обставин, суд вважає за необхідне заяву залишити без руху, а боржнику надати строк для усунення вказаних недоліків, про що його повідомити.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 105, 121 ЦПК України
У Х В А Л И В :
Заяву про скасування судового наказу Сватівського районного суду від 01 вересня 2011 року про стягнення заборгованості у розмірі 320,51 грн. з ОСОБА_1 на користь ТОВ В«ЛуганськводаВ»залишити без руху, про що повідомити боржника та надати йому строк для усунення недоліків -п'ять днів з дня отримання ухвали.
Суддя: С.А. Пчолкін
Суд | Сватівський районний суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 12.09.2011 |
Оприлюднено | 14.09.2016 |
Номер документу | 61205056 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сватівський районний суд Луганської області
Пчолкін С. А.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Беркещук Б. Б.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Беркещук Б. Б.
Цивільне
Томаківський районний суд Дніпропетровської області
Тетеревятников А. П.
Цивільне
Томаківський районний суд Дніпропетровської області
Тетеревятников А. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні