ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
14 вересня 2016 року м. Київ К/800/24272/16
Суддя Вищого адміністративного суду України Чумаченко Т.А., перевіривши касаційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії, -
в с т а н о в и в:
Вищезазначена касаційна скарга не відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України , в якій визначені вимоги до касаційної скарги, а саме:
До касаційної скарги додаються, зокрема, копії оскаржуваних рішень судів першої та апеляційної інстанцій.
З касаційної скарги вбачається, що скаржник просить скасувати постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 06 жовтня 2011 року, при цьому, до касаційної скарги долучено постанову апеляційного суду Одеської області від 06 жовтня 2011 року, а відтак - скаржнику слід уточнити вимоги до суду касаційної інстанції або додати копію рішення суду апеляційної інстанції, як це передбачено частиною 5 статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, - з огляду на те, що неприкладення копії зазначеного рішення позбавляє суд можливості встановити дійсне його існування, а відтак, - і вирішити питання про відкриття касаційного провадження у справі.
Крім того, до касаційної скарги необхідно подати документ про сплату судового збору, або документи (копії), які б підтверджували підстави для звільнення скаржника від сплати державного мита у встановленому законом порядку.
При цьому скаржником заявлено клопотання про звільнення від сплати судового збору з посиланням на відсутність коштів, передбачених на його сплату.
Клопотання задоволенню не підлягає, оскільки є необґрунтованим.
Згідно з частиною 3 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 213 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.
Відповідно до частини 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
З огляду на викладене, касаційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області слід залишити без руху з наданням строку для усунення вказаних недоліків.
Керуючись статтями 108, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -
у х в а л и в :
Відмовити Головному управлінню Пенсійного фонду України в Одеській області у задоволенні клопотання про звільнення від сплати судового збору.
Касаційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії - залишити без руху , встановивши строк для усунення недоліків
до 30 вересня 2016 року .
Копію ухвали надіслати заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає, але може бути переглянута Верховним Судом
України з підстав, у строки та в порядку, передбачених статтями 237 - 239-1 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя
Вищого адміністративного суду України Т.А. Чумаченко
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 14.09.2016 |
Оприлюднено | 19.09.2016 |
Номер документу | 61353895 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Рівненський міський суд Рівненської області
Денисюк П.Д. П. Д.
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Чумаченко Т.А.
Адміністративне
Рогатинський районний суд Івано-Франківської області
Могила Р. Г.
Адміністративне
Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
Рафальський Й. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні