Ухвала
від 03.10.2016 по справі 2а-6607/10/1270
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

10.2.1

ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про призначення до судового розгляду заяви про відновлення втраченого провадження

03 жовтня 2016 року СєвєродонецькСправа № 2а-6607/10/1270

Суддя Луганського окружного адміністративного суду Ковальова Т.І., розглянувши матеріали заяви відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Старобільському районі Луганської області про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі № 2а-6607/10/1270 за позовом відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Красний Луч Луганської області до Державного підприємства "Донбасантрацит" в особі відокремленого підрозділу шахта "Міусинська" про стягнення пені по сплаті страхових внесків на загальнобов"язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності в сумі 270268,59 грн.,-

ВСТАНОВИВ:

28 вересня 2016 року відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Старобільському районі Луганської області звернулося до Луганського окружного адміністративного суду з заявою про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі № 2а-6607/10/1270 за позовом відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Красний Луч Луганської області до Державного підприємства "Донбасантрацит" в особі відокремленого підрозділу шахта "Міусинська" про стягнення пені по сплаті страхових внесків на загальнобов"язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності в сумі 270268,59 грн.

Метою відновлення втраченого судового провадження є звернення до суду з заявою в порядку виконання судового рішення.

Відповідно до статті 274 Кодексу адміністративного судочинства України втрачене судове провадження в адміністративній справі може бути відновлене за заявою осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду.

За приписами статті 275 Кодексу адміністративного судочинства України питання щодо відновлення втраченого судового провадження вирішується судом, який ухвалив рішення по суті справи або постановив ухвалу про закриття провадження у справі.

З огляду на вищенаведене, суд вважає за необхідне відкрити провадження за заявою з приводу відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі № 2а-6607/10/1270.

Керуючись статтями 11, 254, 255, 160, 165, 273, 274 Кодексу адміністративного судочинства України,-

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження з приводу відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі № 2а-6607/10/1270.

Витребувати від відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Старобільському районі Луганської області, державного підприємства "Донбасантрацит" в порядку підготовки розгляду заяви про відновлення втраченого провадження у судовому засіданні, наявні копії матеріалів справи № 2а-6607/10/1270, зокрема, позовної заяви та уточнення до неї з усіма додатками, заперечень на позовну заяву, заяв, клопотань, доказів, які надавалися сторонами, ухвалених судами рішень, апеляційних скарг, тощо.

Зобов'язати відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Старобільському районі Луганської області, державне підприємство "Донбасантрацит" у строк до 03 листопада 2016 року надати (надіслати поштою) до канцелярії Луганського окружного адміністративного суду за адресою: 93411, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, просп. Космонавтів, 18, вищевитребувані, належним чином засвідчені копії наявних письмових документів, які стосуються адміністративної справи № 2а-6607/10/1270 та на підставі яких у суду була б можливість прийняти рішення про відновлення втраченого судового провадження.

Заява розглядатиметься суддею Луганського окружного адміністративного суду Ковальовою Т.І., одноособово.

Призначити судове засідання з приводу розгляду заяви про відновлення втраченого судового провадження на 03 листопада 2016 року о 08:30 год., у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду за адресою: 1 поверх, просп. Космонавтів, 18, м. Сєвєродонецьк, Луганська область.

Викликати для участі в судовому засіданні сторони (їх представників).

Копію ухвали суду надіслати сторонам у справі.

Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає і набирає законної сили з моменту постановлення.

Суддя Т.І. Ковальова

СудЛуганський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення03.10.2016
Оприлюднено06.10.2016
Номер документу61736368
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-6607/10/1270

Ухвала від 03.11.2016

Адміністративне

Луганський окружний адміністративний суд

Т.І. Ковальова

Ухвала від 03.10.2016

Адміністративне

Луганський окружний адміністративний суд

Т.І. Ковальова

Постанова від 05.10.2010

Адміністративне

Луганський окружний адміністративний суд

О.О. Цицюра

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні