Справа № 508/947/16-ц
У Х В А Л А
Іменем України
попереднього розгляду
"05" жовтня 2016 р.
5 жовтня 2016 року. Миколаївський районний суд Одеської області
В складі: головуючого судді - Парія І.О.
з участю: секретаря - Товт Т.В.
розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Піреус Авто», третя особа: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг про захист прав споживача та стягнення коштів.
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Піреус Авто», третя особа: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг про захист прав споживача та стягнення коштів.
Позивач у судове засідання не з’явився, надав суду письмову заяву в якій просить суд розглянути справу в його відсутності, позовні вимоги підтримав.
Відповідач та третя особа у судове засідання не з’явились.
На підтвердження своїх позовних вимог позивач надав докази.
Є підстави для призначення вказаної справи до судового розгляду.
Керуючись ст. ст. 130, 156 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В :
Справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Піреус Авто», третя особа: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг про захист прав споживача та стягнення коштів призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 11 годин 31 жовтня 2016 року.
У судове засідання викликати сторони по справі.
Суддя :
Суд | Миколаївський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 05.10.2016 |
Оприлюднено | 10.10.2016 |
Номер документу | 61796429 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Миколаївський районний суд Одеської області
Парій І. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні