Іванівський районний суд Одеської області
Іванівський районний суд Одеської області
Справа № 499/1149/15-ц
Провадження № 2-во/499/19/16
У Х В А Л А
Іменем України
"05" жовтня 2016 р. смт.Іванівка
Іванівський районний суд Одеської області в складі: головуючого судді Тимчука Р.М. при секретарі судового засідання Мельнику Р.А. розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у судовому рішенні у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за законом , -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до Іванівського районного суду Одеської області з заявою про виправлення описки у рішенні суду від 12 січня 2016 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за законом, зазначаючи при цьому, що судом допущено описку, оскільки не зазначено, що загальна площа земельною ділянки, складається з окремих ділянок, а саме 0,66 га та 5,16 га, згідно витягу ДЗК .
Сторони у судове засідання не з'явилися, проте їх неявка не перешкоджає розгляду заяви.
Суд дослідивши дану заяву приходить до висновку, що вона не підлягає задоволенню виходячи з наступного.
Згідно статті 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Ч.1 ст.11 ЦПК України передбачено, що суд розглядає цивільні справі не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданими відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
Дослідивши зазначене рішення судом вбачається, що зазначене рішення ухвалено в межах позовних вимог зазначених в позовній заяві та підставі доказів поданих сторонами.
Посилання заявниці на ту обставину, що судом допущена помилка є необґрунтованими, оскільки внесення виправлень, які просить заявниця не є допущеною опискою суду, оскільки дані, які просить заявниця внести до судового рішення шляхом виправлень, не є дослідженими та встановленими в судовому засіданні.
Відповідно до ч. 1, 3 ст. 60 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених ст. 61 ЦПК. Доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що посилання заявниці про внесення виправлень недоведені та необгрутновані, та задоволенню не підлягають.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 219,370,371 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
В задоволенні заяви ОСОБА_1 про виправлення описки у судовому рішенні у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за законом - відмовити.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
СуддяОСОБА_3
Суд | Іванівський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 05.10.2016 |
Оприлюднено | 11.10.2016 |
Номер документу | 61827058 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Іванівський районний суд Одеської області
Тимчук Р. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні