cpg1251
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
10 жовтня 2016 року Справа № 31/117-2010
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
головуючого - суддіГрека Б.М., - (доповідача у справі), суддів :Малетича М.М., Могил С.К перевіривши матеріали касаційної скаргиДержавного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця" на постановуЛьвівського апеляційного господарського суду від 15.07.16 у справі№31/117-2010 господарського судуЛьвівської області за позовомЛьвівського міжрайонного транспортного прокурора в інтересах держави в особі 1)Міністерства інфраструктури України, 2 2)Державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця" доПриватного підприємства "Львів Мет Союз" треті особи 1)Обласне комунальне підприємство Львівської обласної ради "Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки", 2)Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській області проусунення перешкод у користуванні майном за участюШевченківського Відділу Державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції
В С Т А Н О В И В:
Подана касаційна скарга Державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця" не може бути прийнята до розгляду Вищим господарським судом України, оскільки вона не відповідає вимогам розділу ХІІ 1 Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав.
Відповідно до ч.4 ст.111 ГПК України, якою встановлено форму і зміст касаційної скарги, до скарги додаються, зокрема, докази надіслання її копії іншій стороні у справі.
Втім, до скарги не додано належних доказів направлення копій касаційної скарги Обласному комунальному підприємству Львівської обласної ради "Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки", яке є третьою особою по справі та користуються правами сторони у справі, що підтверджується актом Вищого господарського суду України від 04.10.16 №08.03-14/103.
Дані обставини є підставою для повернення касаційної скарги на підставі п.3 ч.1 ст.111 3 ГПК України.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.86, п.3 ч.1 ст.111 3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України
У Х В А Л И В :
Касаційну скаргу Державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця" на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 15.07.16 у справі №31/117-2010 повернути скаржнику без розгляду.
Головуючий - суддя Б. М. Грек
Судді М. М. Малетич
С. К. Могил
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 10.10.2016 |
Оприлюднено | 13.10.2016 |
Номер документу | 61945801 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Грек Б.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні