Ухвала
від 04.10.2016 по справі 390/1105/16-ц
КІРОВОГРАДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 390/1105/16

Провадження № 2/390/495/16

УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

"04" жовтня 2016 р. Кіровоградський районний суд Кіровоградської області в складі: головуючого - судді Терещенко Д.В.,

при секретарі ? ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Кіровограді цивільну справу за позовом фермерського господарства В«ОСОБА_2В.В» до ОСОБА_3, ТОВ «ТЕХНОПОЛЬ АГРО» про визнання договору оренди землі недійсним та скасування рішення про його державну реєстрацію,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся з позовом до відповідачів про визнання договору оренди землі недійсним та скасування рішення про його державну реєстрацію.

В судовому засіданні встановлено, що на даний час Кіровоградським районним судом Кіровоградської області розглядається цивільна справа № 390/1517/16-ц, п.с. № 2/390/686/16 за позовною заявою ОСОБА_3 до фермерського господарства «ОСОБА_2В.» про визнання недійсним договору оренди землі.

Суд вважає, що дані справи тісно пов'язані між собою, і тому законне та обґрунтоване рішення по цій справі можливо прийняти лише після розгляду цивільної справи № 390/1517/16-ц.

При таких обставина провадження по справі підлягає зупиненню.

Керуючись п.4 ст.201, ст.210 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Провадження по справі за позовом фермерського господарства В«ОСОБА_2В.В» до ОСОБА_3, ТОВ «ТЕХНОПОЛЬ АГРО» про визнання договору оренди землі недійсним та скасування рішення про його державну реєстрацію ? зупинити до розгляду цивільної справи № 390/1517/16-ц, п.с. № 2/390/686/16 за позовною заявою ОСОБА_3 до фермерського господарства «ОСОБА_2В.» про визнання недійсним договору оренди землі.

Ухвала, в частині зупинення провадження у справі, може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Кіровоградської області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя

СудКіровоградський районний суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення04.10.2016
Оприлюднено24.10.2016
Номер документу62083269
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —390/1105/16-ц

Рішення від 12.01.2018

Цивільне

Кіровоградський районний суд Кіровоградської області

Терещенко Д. В.

Рішення від 12.01.2018

Цивільне

Кіровоградський районний суд Кіровоградської області

Терещенко Д. В.

Ухвала від 01.12.2017

Цивільне

Кіровоградський районний суд Кіровоградської області

Терещенко Д. В.

Ухвала від 04.10.2016

Цивільне

Кіровоградський районний суд Кіровоградської області

Терещенко Д. В.

Ухвала від 29.08.2016

Цивільне

Кіровоградський районний суд Кіровоградської області

Терещенко Д. В.

Ухвала від 28.07.2016

Цивільне

Кіровоградський районний суд Кіровоградської області

Терещенко Д. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні