Справа № 2-н-1137/11
2-с/405/5/16
УХВАЛА
"17" жовтня 2016 р. суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда Шевченко І.М., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про скасування судового наказу у зв»язку з відсутністю боргу, -
В С Т А Н О В И Л А :
ОСОБА_1 звернувся в суд із заявою про скасування судового наказу, в якій просить скасувати судовий наказ та зняти арешт з нерухомого майна, за адресою: АДРЕСА_1, де у зв»язку з несплатою боржником коштів по виконавчим документам № 2н-1137/11 від 20.06.2011 року державним виконавцем накладено арешт та оголошено заборону на його відчуження в межах суми боргу.
Відповідно до вимог ч.6 ст. 105 ЦПК України до неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу застосовуються норми статті 121 цього Кодексу.
Як вбачається із вимог заяви заявник просить скасувати арешт державного виконавця у зв»язку з несплатою боржником коштів по виконавчим документам № 2н-1137/11 від 20.06.2011 року. Вказані вимоги мають розглядатись в порядку позовного провадження, а, відтак, до поданої ним заяви застосовуються правила статей 119,120 ЦПК України, а саме: позовна заява подається у письмовій формі та повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; ім»я (найменування) позивача і відповідача (в даному випадку орган, яким було накладено арешт), а також ім»я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв»язку, якщо такі відомі; зміст позовних вимог (в даному випадку скасування арешту майна та заборони на його відчуження); виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви. Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання. До позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Відповідно до підпункту 2 пункту 1 частини 2 статті 4 Закону України В«Про судовий збірВ» із змінами, внесеними згідно з Законом України № 484 - VIII від 22.05.2015 року за подання до суду позовної заяви немайнового характеру, яка подана фізичною особою, ставка судового збору становить 0,4 розміру мінімальної заробітної плати, щодо вимог майнового характеру 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 5 розмірів мінімальної заробітної плати. Станом на 01.01.2016 року розмір мінімальної заробітної плати визначено в розмірі 1 378 грн. 00 коп. З огляду на викладене вище, необхідно сплатити судовий збір у розмірі по 551 грн. 20 коп.
За правилами ст. 121 ЦПК України, якщо заява не відповідає загальним вимогам щодо форми та змісту, передбачених положеннями цього Кодексу або не сплачено судовий збір чи витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, її необхідно залишити без руху з наданням строку для виправлення недоліків.
Заявнику необхідно надати суду оригінал квитанції про сплату судового збору в сумі 551,20 грн.
За таких обставин позовна заява підлягає залишенню без руху.
Керуючись ст. 121 ЦПК України, -
У Х В А Л И Л А :
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу у зв»язку з відсутністю боргу залишити без руху та надати строк для усунення недоліків тривалістю п»ять днів з дня отримання даної ухвали.
В разі не усунення недоліків до вказаного терміну, позовна заява буде вважатись неподаною і повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ленінського
районного суду
м. Кіровограда І. М. Шевченко
Суд | Ленінський районний суд м.Кіровограда |
Дата ухвалення рішення | 17.10.2016 |
Оприлюднено | 26.10.2016 |
Номер документу | 62154533 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ленінський районний суд м.Кіровограда
Шевченко І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні